2737
2739

حالا حالا ها که ازدواج نمی کنم دارم از مجردی لذت میبرم اما دلیلم اینه که عاشقش شدم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ازدواج واس هردخترپسری واجبه نیازه

ال نکاه وسنتی😁

خـــــــــــدایــــــــــــــــا قـــــــلـــــــــبـــــــــم بـــــــــه عـــــــــــــــشــــــــــق تــــــــــــــــــــــــــوزنــــــــــــــــده اســــــــــــــــــــت❤
چه هدفایی خخخخ

یه هویی پیش اومد 😂😂😂😂دیدم تنور داغه نون چسبوندیم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2731

من فکر میکنم وقتی انسان کسی که میخواد رو پیدا میکنه و در همه حال با هم خوشحالن باید ازدواج کنه 

خودم هم تنها معیارم این هست 

بچه هم نمیخوام

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
من عاشق شدم ازدواج کردم عاشق شدم چون ک کاملا حس کردم این ادم نیمه گمشده منه   درکنارش می ...

الان تو زندگی ک باهاشی مث همون ادم سابق هس؟ 

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
چه دلایل عجیبی خوندم..دخترای مجرد باید حواسشون باشه از چاله به چاه نیفتن عاشق شدم؛ و با طرف مقابلم ...

بدترینش فرارازخونه ی پدره

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

🙄وی از روزمرگی خسته شده و به ازدواج پناه میبرد

غافل ازینکه در متاهلی‌

علاوه بر روزمرگی.

بی توجهیای شوهر. 

حرفای مادرشوهر خاهر شوهر و ..

خیانت..

مشکلات مالی و اقتصادی هم بهش اضافه میشه😂 

سپس به غلط کردن افتاده و با حسرت ب خانه پدری مینگرد😐😁

ولی دیگه دیرررره 😄

2738

برا اینکه طعم مادر  شدن بچشم 

برا اینکه کسی باشه کنارم که آرامش و آسایش بده بهم آرامشی از جنس دیگه که خونه پدری داشتم و از خودم بیشتر دوستش داشته باشم 

و .... 

خدا را شکر دوازده ساله که به همش رسیدم

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

من برای فرار از محیط خونمون ازدواج کردم الان پشیمونم کلا نباید ازدواج میکردم از اولم اهل ازدواج نبودم ولی تنها راه فرار از خونه همین بود کاش زرنگ و نترس بودم میرفتم دنبال کار پول که دستم میومد خونه میخریدم تنها زندگی میکردم ولی من ترسو بودم و فکرم کار نمیکرد. 

حالا حالا ها که ازدواج نمی کنم دارم از مجردی لذت میبرم اما دلیلم اینه که عاشقش شدم

امضاتودوس دارم🤤🤤🤤🤤

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

بخاطر اینکه گول فیلم های عاشقانه رو خوردیم ..جوری درام  فیلم عاشقانه میسازن که اولش باور میکنی،هچین مردهایی هستن،زندگی چقدر شیرینیه و کسی خواستن خوبه،چقدر همراه هم بودن صاحب هم بودن عالیه،....بعد ازدواج ما میمونیم و خیال خام اون مرد خوب که همیشه حسرت داشتنش رو داشتیم....

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
2706