2410
2553

خوب هرکسی برا خودش دلایلی داره...من که با ازدواجم واقعا حس کامل شدن رو درک کردن....وبعد هم با فرزندانم کاملتر شدم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مستقل بشم بتونم پیشرفت کنم... چون خانوادم ک نمیزاشتن تنها زندگی کنم میخواستم اینجوری هم زندگی کنم باید 4 سال صبر میکردم. تا درسم. تموم بشه بعد کار پیدا کنم بعد پس انداز کنم به خونه بگیرم... الان ازدواج کردم مستقل شدم درسم میخونم پس. انداز میکنم در آینده هم. میرم سر کار انشاءالله 

اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

عاشق شدیم و هستیم و مستقل و خوشبخت شدن بیشتر 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2714

تکمیل شدن دین و اینکه همون دین و ایمون نصفه نیمه‌مون تو این کورانه زار آخرالزمان از بین نره،

و اینکه به آرامش و ثبات فکری برسم،

و اینکه تشکیل خانواده بدم، بچه داشته باشم و سرباز آقا صاحب الزمان تربیت کنم چون ظهورشون نزدیکه

(عزیزانِ مدعیِ آزادی بیان، لطفا ریپلای نکنن😊)

چه دلایل عجیبی خوندم..دخترای مجرد باید حواسشون باشه از چاله به چاه نیفتن

عاشق شدم؛ و با طرف مقابلم ارامش داشتم و معیارهامو داشت..سنمم مناسب بود

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706