2733
2734

سلام عزیزم😍😍

ببخشید دیر اومدم

خوبی

کجا بودی ؟ترکیده بودی؟؟

چندبار تگت کردم نشدی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كجاست؟؟؟؟

سلام گلم خوبی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
سلام گلم خوبی

سلام عزيزم

سال نوت مبارك😍❤️🌹

اميدوارم سال خوبي داشته باشي🌺

چطوري كجايي؟كم پيدا...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سلام عزيزم سال نوت مبارك😍❤️🌹 اميدوارم سال خوبي داشته باشي🌺 چطوري كجايي؟كم پيدا...

سال نوی ‌شمام مبارک😍😍 مرسی همچنین😘😘

خوبم فدات

اتفاقا من خواستم به تو بگم کم پیدایی😅🙈

سال نوی ‌شمام مبارک😍😍 مرسی همچنین😘😘 خوبم فدات اتفاقا من خواستم به تو بگم کم پیدایی😅🙈

😅من دو هفته اي تعليق بودم😐😂

چقد يادم كردين... مرسي اَه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/