2737
2734

من

خدایا خونواده‌ی ۳نفرمون رو از همه بلاها حفظ کن...😍مرد رویاهای من با تمام وجود دوستت دارم وتاآخرین نفس کنارت هستم.😚😚..دختر قشنگم الهی تو زندگی بهترینها برات رقم بخوره😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای دلم ریخت. نمیدونم منم جزو هفته های اخرحساب میشم یانه😑

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اره عزیزم خیلی تکوناش کمتر شده  امروزم ک بیدار شدم انگار میخام پریود شم کمردرد دارم دلم یجوریه

افرین منم یهو اینجوری میشم دلم انگار مثه دلشوره میشه 

اره گفتم اگه کسی مثه من نیس برم بیمارستان 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

اره دوسه روزه کم تکون میخوره

ولی از صب جبران کرده انقد خودشو اینور اونور زده

الان دوباره اروم شده

خدایا خونواده‌ی ۳نفرمون رو از همه بلاها حفظ کن...😍مرد رویاهای من با تمام وجود دوستت دارم وتاآخرین نفس کنارت هستم.😚😚..دختر قشنگم الهی تو زندگی بهترینها برات رقم بخوره😀
2740
افرین منم یهو اینجوری میشم دلم انگار مثه دلشوره میشه  اره گفتم اگه کسی مثه من نیس برم بیمارستا ...

نه بابا نرو اگرم بری کاری نمیکنن فقط یه نوار قلب شایدم یه معاینه بعدم میگن برو هنوز وقت داری طبیعی میاری؟

خداجونم‌شکرت
اره دوسه روزه کم تکون میخوره ولی از صب جبران کرده انقد خودشو اینور اونور زده الان دوباره اروم شده

کم تکون میخوره شما میری زایشگاه صدا قلبشو بشنوی یا نه

احی خوش بحالتون😍😍چقد کیف داره تکون خوردناش خیلی دوست دارم  انشاالله همتون به سلامتی زایمان کنید

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
نه بابا نرو اگرم بری کاری نمیکنن فقط یه نوار قلب شایدم یه معاینه بعدم میگن برو هنوز وقت داری طبیعی م ...

اره طبیعی عزیزم

بخدا از اول بارداری تا الان همش استرس دلم میخاد خودم شکممو پاره کنم بیارمش بیرون نفس راحت بکشم فقط

نه یچیز شیرین میخورم

بعد چن دقیقه اگه تکون خورد خیالم راحت میشه حالش خوبه

چون جاشون تنگ شده الان خیلی نمیتونن حرکت کنن

راسی شما شکمت اومده پایین؟؟؟