2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تک سرفه و ی روز سرفه کردن ک مشکلی نیست..اگه تو روزهای بعد خدایی نکرده ادامه وشدت داشت وعلائم دیگه قاطیش شد اونوقت باید بترسی

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
2738

برو تو سامانه وارد کن مال وزارت بهداشت

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

من هم مامانم هم همسرم ى روز سرفه داشتن 

نترس 

چهارتخم بريز تو ابجوش بخور 

شلغم بخور 

بخور بده 

مامانم مال مواد شوينده بود 

همسرمم سرماخوردگى چون لرزم داشت 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️

عزیزم من چند روز پیش تب داشتم و سرگیجه بیحال بودما

نزدیک یک هفته اس قفسه سینم سنگینه کلا بخاطر سینوزیتم اکثرا بینیم کیپه اما الان واقعا سختمه نمیدونم چ مرگمه باور کن این چند وقت انقداست س کرونا گسیدیم من یکی دیگه برام فرقی نمیکنه بمیرم بگیرم یانه فقط تز خدا سلامتی اطرتفیانمو خ‌استم 

نمیدونم شایدم سنگینی و سوزش سر دلم به خاطر معدم باشه 

انشالله شما طوریت نی

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
من هم مامانم هم همسرم ى روز سرفه داشتن  نترس  چهارتخم بريز تو ابجوش بخور  شلغم بخو ...

البته سه روز پیش خیلی زیاد با وایتکس کار کردم ریم خیلی اذیت شد حتی دیگه چشمام داشت میسوخت و نفسم بالا نمیومد چند یاعت داشتم کل اشپزخونه رو با وایتکس میشستم.یعنی مال اونه؟ممکنه بعد سه روز سرفه بیاد؟

2706