2733
2734
عنوان

دانشگاه تهرانی ها بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 128 پست
وای ادبیات عاااالیه من دو بار رفتم تو  سر کلایشم رفتم  عاشق میز و صندلیاشم  نمیدو ...

من خیلی ساله فارغ التحصیل شدم. کدوم دانشکده‌ای؟ پردیس مرکزی‌ای یا دانشکده‌های دیگه؟ 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی ساله فارغ التحصیل شدم. کدوم دانشکده‌ای؟ پردیس مرکزی‌ای یا دانشکده‌های دیگه؟

من برای دانشکده پزشکیم

ورودی ۹۶

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
من برای دانشکده پزشکیم ورودی ۹۶

موفق باشی

حیاط پشتی علوم اجتماعی هم سر بزن. بعد ناهارا دنیاییه

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2731
موفق باشی حیاط پشتی علوم اجتماعی هم سر بزن. بعد ناهارا دنیاییه

ممنون

باشه حتما😉😉

بعد کرونا

مرسی🌹

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
شما علوم اج هستی؟

بودم

سال‌ها پیش

2738
اوکی  وات کن ای دو فور یو؟

انگیزه.صبر ایوب  گنج قارون🙂 معمولا تو زندگیم شکست زیاد داشتم اما کنکور نوبرش بوده😑

ستاره ها که میشکنن میشن شهاب،اما دلی که بشکنه میشه یه سوال بی جواب
انگیزه.صبر ایوب  گنج قارون🙂 معمولا تو زندگیم شکست زیاد داشتم اما کنکور نوبرش بوده😑

زمان که خیلی داری 

حالا چرا ۱۴۰۲؟ چرا زودتر نه؟

زمان که خیلی داری  حالا چرا ۱۴۰۲؟ چرا زودتر نه؟

یه سرباز خسته . 🙂  به اندازه کافی اطلاعات از کتابا برنامه ها دارم اما خب دست تقدیر اینجور فعلا برام چرخیده

ستاره ها که میشکنن میشن شهاب،اما دلی که بشکنه میشه یه سوال بی جواب
یه سرباز خسته . 🙂  به اندازه کافی اطلاعات از کتابا برنامه ها دارم اما خب دست تقدیر اینجور فعلا ...

اهان خب پس 

ببین خب از الان مگه میتونی بخونی اصلا که به فکرشی؟

اگه میتونی بخونی به صورت جدی معرکس

من برای کنکورم ۲ سال(سوم و پیش)و یه تابستون(دوم) رو خوندم 

اهسته و پیوسته بری جلو حله

یه برنامه اساسی بریز برای خودت 

تو همین روزام که تعطیلیم شروع کن که فرصت خیلی خوبیه

یه سرباز خسته . 🙂  به اندازه کافی اطلاعات از کتابا برنامه ها دارم اما خب دست تقدیر اینجور فعلا ...

ببین هر سوالی داری همینجا جواب میدم 

2706