2733
2739
عنوان

میشه بیایین کمک خیلی سردرگمم

120 بازدید | 17 پست

سلام 

من آخرین سیکلم۱۰.۲۹ شروع شده بعد اون رفتم دکتر واسه اقدام بعد سونو گفتن فولیکول نداری و امکان بارداری نیست واسم دارو نوشت ولی الان دقیقا دو ماهه عادت نمیشه خودمم سه بار بی بی زدم و منفی بود به نظرتون مشکلی دارم؟؟؟

چون خواهر شوهرمم مثل من بوده سه ماهه عادت نشده بعدش باردار شده

میشه راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب يه ازمايش خون برو بيبي خيلي هم دقيق  نيس

دکترم گفته بود که این دوماه رو حتما عادت میشی دارو هم نوشنه بود واسه عادتم ولی الان نشدم

خودشم فعلا نمیاد مطب

2731
خب يه ازمايش خون برو بيبي خيلي هم دقيق  نيس

این روزا که جایی باز نیس خواهر شوهرامم میگن الان دو ماهه بی بی معلوم میکنه چون یکیشون وقتی یک هفته از موعدش گذشته بود بی بی زد کمرنگ شد بعدش مثبت ولی مال من منفیه دیگه روحمو از دست دادم هشت ماهه تو اقدامم ولی جوابی نمیگیرم

این روزا که جایی باز نیس خواهر شوهرامم میگن الان دو ماهه بی بی معلوم میکنه چون یکیشون وقتی یک هفته ا ...

عزیزم نمیدونم وگرنه راهنمایی میکردم*بعدشم دیگه نگرانی نداره ک تو منتظر بودی باردار هم باشی که دیگه عالیه!!! نگران بودم که نکنه ناراحت باشی نخوای باردار شی   اگه بودی پیشاپیش مبارکه

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
این روزا که جایی باز نیس خواهر شوهرامم میگن الان دو ماهه بی بی معلوم میکنه چون یکیشون وقتی یک هفته ا ...

عزيزم٥همه جا باز ميشه.نه گلم هيچ وقت يك هفته ب پري بيبي نشون نميده من خودم اين ماه اقدام كردم امروز دقيقا يك هفته مونده بود ب پري من بيبي زدم منفي بود ولي علايم بارداري رو دارم.شما از علايم بارداري چيشو داري؟؟

عزيزم٥همه جا باز ميشه.نه گلم هيچ وقت يك هفته ب پري بيبي نشون نميده من خودم اين ماه اقدام كردم امروز ...

حالت تهوع و زود به زود حالم خراب میشه سردرد دارم افتضاح لگن درد و شکم و درد تخمدان هم امونمو بریده از همشون بدتر معدمه 

2740
حالت تهوع و زود به زود حالم خراب میشه سردرد دارم افتضاح لگن درد و شکم و درد تخمدان هم امونمو بریده ا ...

خب گلم اينا علايم بارداري فقط نميدونم چرا بيبي نشون نميده حتما بايد بري ازمايشگاه عزيزم كدوم شهري؟؟

2706