2737
2739

من توي بارداريم عمل شدم و هفت ماه تو خونه بودم .حتا ي تيكه لباس و وسيله هم واسه خونمون نخريددةتر بهم گفته بود كه نميتوني از پله بري ولي چون عاشقه مامانو خاهراش بود نميتونس ازشون جدا شه و من خونمون طبقه سوم بود اين هفت ماه هيج جا نرفتم .عيد همش ب خاهراش پول ميدادو ب مادرش همين طور شايد بيست مليون خرج خونشون شد حتا ساعتم واسه نامزده خاهرش خريده بود البته اينم نگم خودشونم دزدي ميكنن ازش بي اجازه بر ميدارن پول ازش ولي اصن ب من ن پول داد نه برام ي تيكه لباس خريد الان دو هفتس ميرم سره گوشيش ميبينم با دختر يكي از فاميلاي نزديكه من كه نميخام بگم كي در رابطس 

بهش گفتم من باردارم عاشخال عوضي حرومزاده اينكارو نكن بازم تكرارش كرد .الان پيشمه خاهشن هر فوشي در خوره وجودشه بنويسين ببينه 😭😭😭😭اخه الان من با بچه هفت ماهه تو شكم برم كدوم قبرستوني .هيچ جوره بهش حق نميدم تازه شما قيافه منو ميديدين قيافه شوهرمم ميديدن كلي ريچار بارم ميكردين كه چطور اصن محلش گذاشتم چه برسه ب ازدواج كه حالا خيانتم بكنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همه آدما خیانت کارو می سپارم ب خدا.و خدا الهی بهشون یه دردی بده ک تا آخر عمرشون بسوزن و بگن خدایا غلط کردم و مث سگ پشیمون باشن.الهی امین 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738

ببخشیدا معذرت میخواما یه بنده خدایی همیشه میگفت من بشم به گوه راضی گوه کنه به من نازی عزیزم خدا خودش دلتو اروم کنه بمیرم برا ما زنا که ایقد بدبختیم بازم معذرت که این حرفو زدم ولی دلم گرفت از کاراش امیدوارم که همه چی درست بشه و با دل خوش بچتو بغل بگیری

خیانت در دوران بارداری همسر گناه بزرگی هست بچه برای هر دو هست خانم این همه سختی و زحمت میکشه مرد چندماه نمیتونه تحمل کنه واقعا ظلمه  ‌‌.... 

شما ناراحت نباش عزیزم برای خودت و بچه ت خوب نیست اگه میتونی برو خونه مادرت اگه نه بچه ت که بدنیا اومد یه تصمیم جدی بگیر ... انشالله که خدا گمکت کنه و صبرت بده ...

همه آدما خیانت کارو می سپارم ب خدا.و خدا الهی بهشون یه دردی بده ک تا آخر عمرشون بسوزن و بگن خدایا غل ...

همثن كه از هم جدا شيم همين بدترين درده براش 😒خدا كنه از زندگيم گم شه 

اون اگه خجالت بکش بوداز تو‌خجالت میکشید که بچشو با سختی داری نگه میداری نه از ماها که نمیشناستمون.  شما حتما یه فکر اساسی بکن برای این مشکل
ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
اون اگه خجالت بکش بوداز تو‌خجالت میکشید که بچشو با سختی داری نگه میداری نه از ماها که نمیشناستمون. & ...

واقعنم .وقتي ميريم لباس فروشي همش با اين دخترا ول ول لاس ميزنهو خودشو ول ميكنه

واقعنم .وقتي ميريم لباس فروشي همش با اين دخترا ول ول لاس ميزنهو خودشو ول ميكنه

خب این آدم درست بشو‌هم نیست. مطمئن باش

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2706