2733
2739
عنوان

سونو انومالی هفته ۱۸

4307 بازدید | 25 پست

سلام خانما اونایی ک تجربه دارن 

قبلش میتونم صبحونه بخورم؟ اب باید بخورم یا شربت؟ 

مثانه باید پر باشه یاخالی؟🌹

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگ بعد این ازمایش و سونوی غربالگری نداریم؟ ی ازمایشم هفته ۱۵ دادم 

یه آزمایش هفته ی ۲۴تا۲۶فکرکنم برای قند هست یدونه سونوهفته ۲۸تا۳۲برای وزن دیگه تموم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
یه آزمایش هفته ی ۲۴تا۲۶فکرکنم برای قند هست یدونه سونوهفته ۲۸تا۳۲برای وزن دیگه تموم

من غربال اولم خوب بوود بنظرت ممکنه ی وقت خدای نکرده این مشکل داشته باشه😓

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی

نه عزیزم نگران نباش

منم این استرسارو داشتم ولی همش استرس بیخودیه مطمعن باش همه چی خوبه 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نمیدونم ...😓 توکل بخدا .. دعامون کن❤

انشالله بسلامت میاد بغلت💖😍

اگه طول سرویکس هم به همراه آنومالی برات نوشته باشه، مثانت باید پر باشه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

سونو اولتو کیی رفتی عزیزم💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2706