2733
2739

مثلا بچمو ی لحظه زمین میذارم گریه میکنه میاد بغلش میکنه یا آگه گریه کنه از تو بغلم میخاد بگیره یا مثلا معدش کار نکنه خودش ی کاری میکنه یا دلش درد بیاد از من نظر نمیخاد میگه آب قند بده یا مثلا میخایم بریم بیرون میگه حموم نمیبرمش چون خودش میبره حموم البته حموم رفتنو خودم اجازه دادم و...

آگه دخالته بگید چطور برخورد کنم لطفا جواب منطقی بدید ک به اجرا کرد ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا اتفاقا زن خوبی به نظر میاد

واقعا؟  ببخشید پس ب چی میگن دخالت؟  

من احساس میکنم حس مادر بودن ندارم چون دوس دارم خودم تصمیم بگیرم مث خیلیا ک خودشون اختیار بچشونو دارن

چ مادر شوهر خوبی... بنده خدا دخالت نمیکنه دوست داره نوه اشو بهش اهمیت میده... دخالت اونیه ک بهت بگه تو بچه رو فلان کردی و چنان کردی،، شکایت کنه ب شوهرت یا بهت برگرده بخاطر بچه... اون بنده تدا داره کمکت میکنه

تو نخ ما نباش گره میخوری

عزیزم اولا که اصلا دختلت نیست 

دوما نوه از بچه عزیزتره

نمیتونن گریه و ناراحتیش رو ببینم

از این زاویه نگاه کن که اگه مادر خودتم این کارارو میکرد میذاشتی رو حساب دلسوزی یا حساب دخالت

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2738

حرفاش همه از روی دوست داشتن و تجربه است و شما زیادی حساسی .دخالت یعنی اینکه میخواین جایی برین بگه نه نرین یا بچه رو بی دلیل بگه نبرین یا دم به دیقه ر  هما کارتون نظارت کنه

عضویت من سال ۹۲ بوده ولی کاربریم ترکیده😢

عزیزم فعلا تا اینجا که گفتی دلسوز و مهربونه بزار کمکت کنه کمتر خسته میشی فقط شبا بچه رو نزار پیش کسی بخوابه بد عادت میشه

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
حرفاش همه از روی دوست داشتن و تجربه است و شما زیادی حساسی .دخالت یعنی اینکه میخواین جایی برین بگه نه ...

خب مثلا حمام برده باشه میگه امروز بیرون نبرید سرما میخوره اما خب من دوس ندارم بچم حساس بار بیاد مث بچه های خودش

2706