2737
2734
داماد ما و دوستاش هر چی دیدم معرکه بودن

بله درست میفرمایی گوش های ما هم مخملیه😐😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولش کن داره تبلیغ خودشونو میکنه😂😂😂😂

خیلی بی منطق حرف میزنه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
ولش کن داره تبلیغ خودشونو میکنه😂😂😂😂

من طلبه نیستم 

منم راضی نبودم با طلبه ازدواج کنه 

آخه خواستگار داش آجیم از خلبان بگیر تا پلیس فتا

من که تعجب کرده بودم اول ازدواجش

اما رفته رفته فهمیدم چی هست 

از دانشگاه امام صادق تو 24 سالگس پیشنهاد تدریس داره 

لباساش از هیکل خیلی ها گرون تره

2740
من طلبه نیستم  منم راضی نبودم با طلبه ازدواج کنه  آخه خواستگار داش آجیم از خلبان بگیر تا ...

خب همه اینطور نیستن داداش

ما هم طلبه زیاد داریم در اطراف

کاملا تعصبی

خب حق بده ک فکر خوبی راجب بهش نداشته باشیم

بهرحال من نظرم رو طبق طلبه های اطرافم گفتم

شاید طلبه های اطراف شما خوب باشن

خوب و بد در هر لباسی پیدا میشه

خلاصه اینکه حلال کن اگه ناراحت شدی

فمینیست هستم
تو منطق رو تعریف کن من بهت جایزه میدم  حرفام کجاش غیر منطقیه بگو تا بگم

باهات حرفی ندارم

ایشالله که خوشبخت شی بالاخره هر کی یکیو رو میگیره زیاد مغزت درگیر نکن🍭

خب همه اینطور نیستن داداش ما هم طلبه زیاد داریم در اطراف کاملا تعصبی خب حق بده ک فکر خوبی راجب به ...

قبول دارم بعضی هاشون هستن خیلی متعصبن 

مثلا دامادمون می گفت یکی می خواست بره صفر 

زنشو زندانی کرده بود 

اونی که تو می گی هم هست

2706