2737
2734
عنوان

قرص اورژانسی

149 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من یه رابطه داشتم محافظت نشده خیلی میترسم کاندوم پاره شد چه قرصی باید بگیرم روش مصرفش چجوریه پسرم ۹ماهشه شیرخودمو میدم

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده

امروز چقد تاپیک قرص اورژانسی دیدم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موندن خونه همه،هى ام گرمى ميخورن😆

😂😂😂😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

ببین عزیزم من مجردم ولی روشش رو میدونم

یا یک دونه قرص تو یه بسته اس یا دوتا تو یک بسته ولی دوزهاشون مثل همه فرقی نداره

صبح بعد از رابطه بهترین تاثیر و داره

ولی تا 3 روز بعد هم اثرداره🙂

ولی بستگی به زمان تخمک گذاری هم داره، هرچه قدرنزدیک تر به اون زمان باشه خب مطمئنا تاثیر دارو کمتره

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏