2733
2734

سلام عزیزان سال نو همگی مبارک.

خانمهای چشم انتظار امیدتون رو هیچ وقت از دست ندید.

همیشه به خدای بزرگ و مهربون توکل کنید.

این بی بی چک مثبت من

بعد از دو بار سقط یکی ایست قلبی تو ۴ ماهگی و یکی سقط فراموش شده تو ۷ هفتگی، بعد از چهارده ماه نازایی، بعد از یکبار iui ناموفق، وقتی همه دکترها از بارداری طبیعی من نا امید شده بودند...... کاملا طبیعی

تو رو خدا برای من هم دعا کنید که این بار لیاقت داشته باشم بچه ام رو در آغوش بکشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه😍😍😍😍😍😍

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738

خیلی خوشحال شدم.انشالله صحیح و سالم بغلش میکنی گلم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

اخی الهی عزیزم عیدیه تپل گرفتی از خدا ها انشاالله خدا خودش نگه دارش باشه مبارک باشه گلم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

عزیزدلم مبارکت باشه انشالله سالم وسلامت بیاد بغلت

منم باید بزنم دعا کن حامله باشم 

یه بارداری  پوچ دوقلو داشتم با یه بارداری شیمیایی 

خیلی حرف میخورم از اطرافیان😞

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

اااااااااااااااااای خدا شکرت 

بخدا انقد خوش حال شدم ک نگو ...هزار تا الحمدالله برات با همه وجودم خوشحال شدم   

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)