2737
2734
عنوان

ضعیف بودن دخترم...

171 بازدید | 13 پست

سلام دخترم یکسال و ۶ ماهشه..‌خیلی لاغر شد از ۸ ماهگیش...تا ۱۰ نقریبا خوب بود ولی بعدش از مریضی ها ک شد و بعدم فهمیدیم سنگ کلیه داشته الان هیچیش نمونده لاغر لاغر...داغونم...کسی راهگاری داره ک واقعا نتیجه داده باشه...اصلا غذا خوردنش خوب نیست اصلااااا..

پسر منم بدغذاست ضعیف شده بود.بهداشت گفت کالری عذاشو ببر بالا.بردم بالا درست شد.اومده رو نمودارش.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه لامصب نمیخوره ک ببرم بالا....چیا بهش میدی یعنی؟

اینم نمیخورد.یه سری یادمه تو یک هفته فقط ۳ قاشق خورد😩

شیر روزشو کم کردم که گرسنه بشه.مثلا شیرموز میدادم که توش مغزهارو میریختم.تخم مرغ و سیب زمینی آبپز میکنم رنده میکنم و کره  و نمک میزنم بهش و با قاشق لهش میکنم وقتی خمیری شد باهاش توپک درست میکنم میچینم تو بشقاب و تزیین میکنم میخوره.تو غذاهاش آب پاچه و آب پای مرغ میریزم.اشتها آورن.گندم و جو رو جدا تفت میدم طلایی که شد برمیدارم و باهم قاطی میکنم و آسیاب میکنم و تو غذاهاش میریزم.یا باهاش حلوا و پنکیک درست میکنم.یا باشیره ی توت قاطیش میکنم توپک درست میکنم میخوره.شربت شیره توت هم عالیه.اشتهاآوره.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2738
چن کیلو  و چندماهشه

وزن تولدش ۴۱۲۰ بود ۲ سالگیش ۱۲۵۰۰ بود بهداشت گفت افتضاحه.۶ ماه به غذاهاش رسیدم شد ۱۵ کیلو.الان نمیدونم چندا.دوسال و ۱۰ ماهشه.

وزن تولدش ۴۱۲۰ بود ۲ سالگیش ۱۲۵۰۰ بود بهداشت گفت افتضاحه.۶ ماه به غذاهاش رسیدم شد ۱۵ کیلو.الان نمیدو ...

خیلی بد م نیستا .پسر من از این وزنش کمتر بود ولی بهداشت میگفت رو نمودار عالیه

فقط خدا برایم کافیست
خیلی بد م نیستا .پسر من از این وزنش کمتر بود ولی بهداشت میگفت رو نمودار عالیه

الان رو نمودارشه.طبق وزن تولدش ۲ سالگی باید ۱۴ کیلو میشد ولی رشدش کم شده بود و ۱۲۵۰۰ بود☹