2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته

245 بازدید | 23 پست

دلم خیلی گرفته از خونوادم دورم حالشون خوب نیست! نگرانشونم! با شوهرمم امشب دعوا کردم چند وقت بود با مامانش صحبت نمی کرد اخلاقش بهتر شده بود از چند روز پیش دوباره سر و کله مامانش پیدا شده هر روزم به بهونه خونه نشینیش به خاطر کرونا یک ساعت باید باهاش حرف بزنه از وقتی دوباره تماساش شروع شده دوباره اینو دیوونه و بد اخلاق و عصبی کرده! امروز برد بچه رو بشوره تو حموم گفتم نبر می خوام نماز بخونم قضا میشه گفت اشکال نداره بازی می کنیم تا نمازت تموم بشه! سر نماز بودم خسته و داغون از خونه تکونی و کارای روز آخر عید صدا کرد جواب ندادم دو دقیقه بعدش یهو صدای افتادن شنیدم بچه رو انداخته بود😭😭😭😭😭😭

بعدشم شروع کرده داد زدن سر من که جواب نمیدی داری پیاماتو چک می کنی! میگم سر نماز بودم میگه آره راست میگی با کنایه!

باهاش دعوام شد میگم خودت دروغ گویی فکر می کنی همه مثل خودتن میگه آره شماها همتون راست گویین! میگم چرا انقدر اخلاقت بده تو ؟ میگه همینم که هستم! خدا لعنت کنه اون مامانو که اینجوری تربیتش کرده و روز خواستگاری هم گفت خیلی مرد خوبیه! خدا عذاب کنه مادری که تربیتش کرده رو!😭😭😭😭😭😭😭😭

از صبح بار سومه که بچمو گریه میندازه بچه انقدر گریه کرد نفس نفس می زد آخرش اینم مثل خودش و خونوادش عصبی و روانی و لجباز می کنه!😭😭😭😭😭😭😭😭

توروخدا هرکی دعاش مستجابه سر سفره دعام کنه از شر خونواده شوهر و اخلاقای بد شوهرم به خیر و خوشی واسه خودم و بچم خلاص بشم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان دلم واسه شوهرم تنگه دارم دق میکنم دیگه  

انشاالله خدا واسه هم حفظتون کنه همیشه شوهر خوب نعمته قدرشو بدون

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
2728
منم الان دلم واسه شوهرم تنگه دارم دق میکنم دیگه 

منم حال تو را دارم.دلم میخواست شوهرم الآن پیشم بود

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟
منم درد شمارو دارم

الهی خدا بهت کمک کنه عزیز دلم انشاالله آرامش به زندگیت برگرده

خدا هرچی مادرشوهر بدجنسه از رو زمین برداره🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2740
منم حال تو را دارم.دلم میخواست شوهرم الآن پیشم بود

همسرم با شوهر خواهرم همکارن رفتن یه شهر دیگه حالا نمیتونن برگردن منم رفتم خونه خواهرم اما پس فرد اگفت داریم میاییم دارم از ذوق میمیرم چقدر تحمل و دوری

😇در انتظار فرشته ای کوچک😇

با سلام فکر میکنم بهتره به لحظات خوبی که باهم داشتین فکر کنی اونم ادمه ممکنه عصبانی بشه ممکنه بی منطق بشه کاری که شما بهتره انجام بدی اینه که سعی نکنی تلافی کن خوب باش بدون هیچ منتی 

همسرم با شوهر خواهرم همکارن رفتن یه شهر دیگه حالا نمیتونن برگردن منم رفتم خونه خواهرم اما پس فرد اگف ...

شوهر من شهر دیگه نیست ولی چند شبانه روز پشت سر هم شیفت هست.چهارم یه روز میاد خونه پنجم بازهم باید بره 

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟
2706