2737
2734

امروز بعد چقدررر وقت رفتم خونه مادرشوهرم‌ناهار ک ای کاش نمیرفتم و پام تیکه تیکه میشد.من یه برادرشوهر بیشتر ندارم ۳ ساله عقدم برادرشوهرم با پدرشوهرم سره ماشین بحث داشتن برادرشوهرمم دیشب مشروب خورده بوده و حالش خوب نبود زیاد.وقتی رفتم خونشون دیدم برادرشوهرم ب شدت داره سرفه میکنه گفتم چی خورده اینطور شده خودش گفت ک..خر خوردم یا جای منه یا جای اینا با داد اینارو میگفت.شوهرم حیاط بود نفهمید اصلا.من هیچ نگفتم ولی اخمام رفت توهم بدنم میلرزید شوهرم اومد هی گفت میوه بخور نمیخوردم از گلوم پایین نمیرفت مادرشوهرم گفت تو ک از این نیاید توقع داشته باشی ک اخماتو توی هم کردی شوهرم گفت مگه چی شده ما هیچی نگفتیم عصبی شد گوشیش رو پرت کرد گفت میگم چی شده وقتی فهمید گفت بیاد فلان میکنم فیسال میکنم برادرشوهرم رفته بود بیرون.توی این بدبختی گوشی شوهرم شکست شب عیدی.۷۰۰ خرجشه.اخه خدا میدونی ک ما دستمون خالی چراااا اخه ۲ ماه پیش ۷۰۰ خرجش کردیم چقدر من بدبختم اخه خدا تازه بهم میگن نباید ناراحت شی تا عمر دارم‌نمیرم خونه مادرشوهرم اصلا روم نمیشه برم چشمم بیوفته ب برادرشوهرم.عید منو میبینید؟،با قهر و بدبختی شروع شد نمیخوامم ب خانوادم بگم چی شده نگمم وقتی نرم خونشون میفهمن من چیکار کنم.طلبکار داریم فردا چک داره شوهرم گوشیش هم ک اینطور بخاطر اون باید ما پول بدیم

ب نطرتون دیگه خونه مادرشوهرم نرم؟؟فردا عیده

مادرشوهرم لااقل نباید ی زنگ بزنه بگه کاره پسرش اشتباه بوده؟تازه میگه ازش توقع نداشته باشه وچرا اختماتو توی هم میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این همه جر میدن تو تلویزیون خودشون ک رفت و امد نکنین تا کرونا از بین بره باز پا میشین میرین مهمونی تازه عید دیندنی هم میخوای بری

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝

عزیزم کار شما اشتباه بوده بیچاره مادرشوهرت چه گناهی داشته که براش اخم کردی برای اینکه برای مادرشوهرت که گرفتار همچین پسریه دلسوزی کنی توقع عذرخواهی داری اصلا متوجه نمیشم!؟!!!!

عزیزم کار شما اشتباه بوده بیچاره مادرشوهرت چه گناهی داشته که براش اخم کردی برای اینکه برای مادرشوهرت ...

برای اون اخم نکردم خب دلم شکست ناراحت بودم اخمام توهم بود

2738

اول اینکه اینم همه میگیم تو خونه بمونید 

والا به خدا من جونمو دوست دارم

بعدم ب نظرم کارت اشتباه بوده اون لحظه اون ادم دعوا کرده عصبی بوده این حرفو زده تو اگه نمیخواستی شوهرت بفهمه ک اینجوری شه دیگه ب قول مادرشوهرت چرا اخماتو کردی تو هم و چیزی نخوردی ک شوهرت بفهمه خودت باعث شدی بفهمی

ب تو ک چیزی نگفته بوده رو عصبانیت ی چیزی ب خودش گفته

اول اینکه اینم همه میگیم تو خونه بمونید  والا به خدا من جونمو دوست دارم بعدم ب نظرم کار ...

کاش منطق شمارو داشتم 😔اینقدر حرس میخورم ک نگو.اگه خونه مادرشوهرم برم اونم اونجاست ب نظرتون وقتی رفتم چجوری رفتار کنم؟سلام احوال پرسی کنم،؟من خونه مادرشوهرم با خونه مادرم یک کوچه هستیم نزدیکیم راه دوری نیست

2706