2733
2739
عنوان

کیا منچرز بازی میکنن؟؟؟😁😍🙈

940 بازدید | 61 پست

اسم کاربریتون چیه؟😆چقدر سکه دارین؟😄چجوری میبرین؟😁والا من خیلی معتادشم اما متاسفانه یه بدی که داره اینه که سکه کم میده و اینکه کاربراش بی جنبن خدا نکنه یکیو تو بازی بزنی همه فردین بازی در میارن و حمله میکنن بهت و اصن نمیزارن ببری واسه همین مجبورم همش به همه رحم کنم😒اسم کاربری خودمniyaz_78

شش هزارتام سکه دارم جونم در اومده تا جمع کردم😐

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای از بس استرس میداد بهم طی یه اقدام انتحاری یهو پاکش کردم و خودمو راحت کردم

تازه وسطش که گوشیت زنگ میخوره خیلی داغونه

من تلفن شوهرمو ریجکت میکردم اصن کارمون به دعوا میکشید

2738
وای از بس استرس میداد بهم طی یه اقدام انتحاری یهو پاکش کردم و خودمو راحت کردم تازه وسطش که گوشیت زن ...

من جواب میدم میزارم رو اسپیکر بازی و ادامه میدم اما از بس حواسم به بازیه درست حسابی حرف نمیزنم اونم میاد خونه میگه واقعا که منچرز برات از من مهمتره انگار😂😂😂

منم داشتمش.اره واقعا.یه نفرو که بزنی همه میریزن سرت😂😂😂.باید مثله خودشون باشی ولی ازون وقتی که این ...

نصب کن باز جالبه😂

من منچرز دارم.... الانم بازی کردم تاس ابنباتی و دوهزار سکه عیدی هم گرفتم دو دور تیمی رفتم دو دور باختم بخشکه این شانس

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه