2733
2734
عنوان

شوهرم خيييييلي داغه

1236 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها شوهرم تا امروز رفتش سركار ،، كارشم با مردم سروكار داره 

از ظهر ك اومد خييييلي داغه ولي هيچ علائم ديگ ايي نداره نه عطسه ن سرفه هيچيي

خييلي ميترسم چون منم هواسم نبود خيلي بش نزديك شدم و بوسش كردم مطمعنم اگ باشه منم ازش گرفتم 

واي دارم ميميرم از استرس تب سنجم ندارم همينجور ك دستش ميزارم آتيش انگار 

چكار كنم

توروخدا برا سلامتي مادر و پدرم يه صلوات بفرستيد. 

لعنت ب ذهن منحرف😯😯

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینکه ملاک نیست...بایدتبشو با سنج بگیری

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
2731

واای خدا 

اسی خدا نکشتت 

منم که منحرف.....  

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
لعنت بر ذهن منحرف

پس تو هم‌مثل من فک کردی🤣🤣🤣🤣

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!

یکی با تسبیح بزنه تو کله من😫😫😫

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)