2737
2739
عنوان

استراحت مطلقا یه لحظه میاید

96 بازدید | 6 پست

میشه بگید مشکلتون چی بود با استراحت رفع شد؟

فقط برا دسشویی پا میشدید؟غذا تو رخت خواب میخوردید؟نمازتونو چه جوری میخوندید خونه خودتون بودید یا مامان؟

من ۱۲ هفتم جفتم سر راهیه دکتر گفته استراحت باش تا بره بالا نمیدونم تا کی طول میکشه

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

من هفته هشت خونریزی کردم و یه لخته 17 میلیمتری داشتم و جفتمم پایین بود سه هفته استراحت مطلق شدم

به کسی نگفتم اصلا فقط دیگه سرکار نرفتم هفته سوم خانواده ام فهمیدن اومدن کارهام رو میکردن ولی دو هفته اول خودم نهار و شام میپختم و کارهای خونه رو میکردم

بعد هم لخته کاملا از بین رفت

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

سلام عزیزم

منم استراحت مطلقم

سر بچه اولم جفت پایین بود 

۱۸ هفته سونو دادم خوب بود دیگه

خیلی سخت نگیر

نماز رو نشسته بخون

سر پا واینستا

دستشویی فرنگی برو

الان باردارم

هفته هشت خونریزی کردم

دوباره استراحت مطلقم

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تقریبا هفته 8 اینا بیخودی افتادم به خون ریزی. دکتر گفت استراحت مطلق ولی فقط دست شویی میتونی بری بیای احتیاجی به لگن نیست. 

منم یک ماه و نیم خونه مادرم و پدرم بودم بعدش خود به خود خوب شد. مشکلمم ابن بود که تو سونوگرافی مشخص شد جفت از بچه فاصله گرفته و دور جفت خون جمع شده 

صدای خر و پف شوهرم دیونم کرده
2731
سلام عزیزم منم استراحت مطلقم سر بچه اولم جفت پایین بود  ۱۸ هفته سونو دادم خوب بود دیگه خیلی ...

استراحت کردی سر اولی که جفت رفت بالا

استراحت کردی سر اولی که جفت رفت بالا

بله عزیزم استراحت کردم

دستشویی فرنگی

حمام کوتاه و می نشستم رو چهارپایه بلند

خونه مادرم بودم

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!
بله عزیزم استراحت کردم دستشویی فرنگی حمام کوتاه و می نشستم رو چهارپایه بلند خونه مادرم بودم

چقدر خونه مامانت بودی؟

من خونه مامانمم نمیدونم برم خونه یا نه