2733
2739
عنوان

کیا با این شرایط میرن عید دیدنی؟؟

710 بازدید | 50 پست

الان دو هفته اس تو قرنطینه هستیم..از بس مادرشوهرم زنگ میزنه میگه بیایید اینجا خسته شدم. هر چی میگم نمیاییم انگار نمیفهمه..حالا شوهرمم گیر داده میگه عید بریم بهشون سر بزنیم..چیکار کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐 من درحالت عادی هم نمیرفتم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2731

هیچ جا نمیریم

اگرم بریم فقططط،، خونه پدر شوهرم و پدرم اینا میریم. 

که اگه نریم فوق‌العاده ناراحت میشن

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

چند نفر خونشون هستن؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738

من طبقه بالای پدرشوهرم اینام .کلا با خانواده ی شوهرم یه ساختمونیم ‌ .دید و بازدید هم نداریم . خواهرشوهرم میخاست بیاد که به اونم گفتم ما جایی نمیریم ‌اونم گف ینی میگی ماهم نیاییم . در نتیجه نمیخان بیان . آخه باید خودشون بفهمن 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱

بگو ما ممکنه ناقل باشیم مادرت سنشون بالاست یه وقت خدای نکرده زبونم لال اگه بگیرن دوام نمیارن. ما چون دوسشون داریم نمیریم😊

با سیاست و خوش رویی حرف بزن. یه جوری بگو که نگران مادرش بشه و خودش بهشون بگه نمیایم

دخترم همه زندگی منه
هیچ جا نمیریم اگرم بریم فقططط،، خونه پدر شوهرم و پدرم اینا میریم.  که اگه نریم فوق‌العاده نار ...

وای وای وای.بخدا اوضاع جامعه بحرانیه.ناراحتیشون مهمه یا سلامتیتون

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
2706