2733
2734
عنوان

شربت زانتاک کسی به نوزادش داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 34 پست
شما از چه قرصی برای برطرف شدنش استفاده کردی خوب شد؟چندماهگی خوب شد

نکسیوم وباکلوفن داد ۸ماهگی خوب شد 

اینانبودن پسرم طفلک اذیت میشد شب تاصبح گریه میکرد

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیه من که نتونستم گیر بیارم هرجا رفتم نداشتن ولی میگن خیلی عالیه قیمتش بالاست

من امروز خریدم ۱۷۰. از یه داروخونه توی شهرری

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
راینیتیدین بده . اگه کولیک داره داروهای نعنا دار ورو قطع کن . بچه رو سی درجه بخوابون ببین بهتر میشه؟

همه اینکارا رو میکنم. یکم فقط آروم میخابه همین

2728

من پنج ماهه رفلاکس پدرمودراوردع حتی همین الان لباسام خیسهههه ازاستفرا‌غ زانتاک چندروزمیدم فعلن ک همون چندخریدی ازمن جعبه نداره نمیدونم اصله یانه۱۵۰خریدم

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....
بمیرم معده اش نابود شد

ببین اینقدبالامیاره دوارازجونش حس خفگی میگیره😢

یادم میاد روم نمیشد توی چشات نگاه کنم 😞همیشه ارزوم بوده اسم تو روصداکنم😔😭 شیرینه که صاحب دختری شدیم ازخون خودمون شیرینه روزتولدشون فقط ی چیزتلخه که بابای بچه من تونیستی ومادردخترت من نیستم....
2740
من پنج ماهه رفلاکس پدرمودراوردع حتی همین الان لباسام خیسهههه ازاستفرا‌غ زانتاک چندروزمیدم فعلن ک همو ...

من از یه داروخونه توی شهر ری خریدم ۱۷۰ امروز‌ کل تهران رو زیر پا کردم آخر اونجا گیرم اومد. روزی چند قطره میدی

من از یه داروخونه توی شهر ری خریدم ۱۷۰ امروز‌ کل تهران رو زیر پا کردم آخر اونجا گیرم اومد. روزی چند ...

س‌سی سی الان دادم کلن بالااوردتازه شیرم باقاشق زوری میدم‌شبوروز

س‌سی سی الان دادم کلن بالااوردتازه شیرم باقاشق زوری میدم‌شبوروز

الهی بمیرم. خدا کنه زودتر خوب شن. بخدا هم طفلکا داغون میشن هم خودمون

خدااایییااااعمرمنوکم کن دخترموشفابده😢😢😢😢

الهی بمیرم. خدا کنه زودتر خوب شن. بخدا هم طفلکا داغون میشن هم خودمون

اره بقران