2733
2734

من اولین بارمه میخوام میگو بپزم بعد از این بسته بندی شده ها خریدم که پاک شدن....سوالم اینه باز لازمه توشون  وپاک کنم یا نه همونجوری میتونم برا غذا استفاده کنمبعد اینکه چه جوری درست کنم و با چی سرو کنم خوشمزه تر میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اول تمیزش میکنم بعد تو تخم مرغ میزارم و تو اردی که با همه نوع ادویه میکس شده میغلتونم بعد تو روغن سرخ میکنم بعد میتونی با برنج بخوری یا با نون خوشمزه میشه بنظر من 

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

رو بستش اگه نوشته رگ گیری شده اوکیه اگه نه باید رگ پشتشو بگیری...من قلیه میگو درست میکنم، پلو میگو و خوراک میگو

این روش خیلی خوبه:ابلیمو +پودر سیر+ پاپریکا نیم ساعت بمونه بعد نمک و فلفل بزن یه تابه گرم کن کمی روغن زیتون بزن و میگوها رو سه تا پنج دقیقه تفت بده، نزار زیاد رو شعله بمونه که سفت میشه. این روش محشر میشه

حتی بصورت سیخ چوبی میتونی بزنی و سرو کنی مثل جوجه 

ادویه میزنی و میزاری رو شعله کم تا قشنگ سرخ بشه

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
2738
2706