2733
2739

ترو خدا بیاید بگید مثلا خالم میگه از شوهرم اینکارو نکنه روزگارشو سیاه میکنم یا اگ فلان کارو کنه خودش میدونه 

من خانواده شوهرم کلی بهمون بدی کردن و حرفای بدی گفتن ک پسرشون دزده و غیره

حالا میخوام کاری کنم شوهرم جرئت نکنه بده اونجا یا حتی ببینتشون.

دقیقا بگید چکار میکنید مثلا 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یو ها ها ها ها‌ میکنم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
2738
مهریه بگو میذارم اجرا ساکت میشه 

نه اخه میخوام با خوبی پیش برم نه با مهریه و طلاق.وگرنه براش عادی میشه اگ اینا رو واسطه کنم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

راستشو بخوای اصلا دوست ندارم ازم بترسه. مردی که زیادی از زنش حساب ببره به مرور پَپه میشه☹ تعامل و همفکری و مشورت و برابری در حرف و تصمیم رو ترجیح میدم خواهر

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

نمدونم

باید دوست داشته باشه بخاطرت حرفتوگوش کنه

زبون نرم داشه باشی

من بشخصه گازش میگیرم

ولی بعضی کاراروفهمیده نتراحت میشم بدم میاد انجام نمده

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706