2733
2739
عنوان

بازم برین خرید

226 بازدید | 21 پست

جای خونه ما یک پسره لوازم خانگی داره حالاشمافک کنین چقدر وسیله فروخته وچقدر پول وکارت جابجاشده_دیروز برا اثر کرونا مرد😒😒

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان قد عصبانیم که میگم به جهنم که مرد بذا بمیرن نفهم ها 😡

اونکه مرده عزیزم چندنفرم مبتلا کرده بازاونا چندنفر_همینجور ادامه پیدامیکنه

2740

من همش تو خونم  ولی شهر شلوغه واقعا حسودیم میشه الان هوا خیلی خوبه سرسبزه ما که جنوبیم این اب و هوا و سرسبزی و  فقط تا دو هفته اول سال داریم دیگه میره تا سال بعد ولی میگم ولش کن ارزش نداره برم بیرون

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
من همش تو خونم  ولی شهر شلوغه واقعا حسودیم میشه الان هوا خیلی خوبه سرسبزه ما که جنوبیم این اب و ...

منم یکماهه بیرون نرفتم ولی الان میبینم کرونا تا نزدیک خونم اومده میترسم😐😐😐

اونکه مرده عزیزم چندنفرم مبتلا کرده بازاونا چندنفر_همینجور ادامه پیدامیکنه

همین دیگه هم خودشون و بدبخت میکنن همه بقیه رو بابا بخدا نمیمیریم از گشنگی چن روز بنشینیم تو خونه ببینیم قراره م بلایی سرمون بیاد ببخشید اعصابم خیلی خرابه دوروزه همش نگرانم و حرص میخورم 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 

به نظر من فقط يه ادم بلانسبت احمق ميتونه تو اين روزا پاشه بره خريد واي من فيلم ميبينم تو اخبار طرف پاشده بره برا عيد لباس بخره انگار بي لباس مونده اخه بگو زن حسابي كدوم عيد كدوم لباس بزار ببين زنده ميموني من نميدونم چرا اكثرا جدي نميگيرن من تهرانم اينجا كه اكثرا ميان بيرون ديشبم كه چهارشنبه سوري بود انقد تو كوچمون شلوغ بود كه فقط دلم ميخواست سرمو از پنجره بكنم بيرون هرچي فحش بلدم نثارشون كنم من الان خودم يكماهه بايه بچه كوچيك تو خونم حتي خونه مامانمم نرفتم نميدونم والا ما ادم نيستيم كه نشستيم تو خونه

من همش تو خونم  ولی شهر شلوغه واقعا حسودیم میشه الان هوا خیلی خوبه سرسبزه ما که جنوبیم این اب و ...

ار جونت که مهم تر نیست گردش ایشالا سال بعد 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
به نظر من فقط يه ادم بلانسبت احمق ميتونه تو اين روزا پاشه بره خريد واي من فيلم ميبينم تو اخبار طرف پ ...

اره متاسفانه خانوماریختن توخیابونا_ماهم مشهدیم اینجا بقول خودشون ازخط قرمزم ردشدیم ولی کوگوش شنوا

2706