2733
2739
اتوسا الان 9 ماهشه یه هفته ای میشه که خیلی زور میزته و اذیت میشه دکتر براش شربت انجیر نوشت خیلی کدر و بد مزه است تاثیرش چه جوری؟
شربت انجیر خیلی خوبه برای یبوست فقط حتما حتما باید هر هشت ساعت منظم بخوره تا دو سه روز ( نمیدونم دکتر برای نی نی شما تا چد روز تجویز کرده)
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.

دختر منم حدود هفت هشت ماهگی یبوست گرفت . شربت انجیر رو دکتر گفته بود هر هشت ساعت 5 میل بخوره.

سه ماه طول کشید تا یبوستش خوب شد. دوباره بیست ماهگی سر دندونای کرسیش یبوست گرفت . شربت سنا گل داد دکتر خییلی خوب بود. ان شاالله گلت زودتر خوب بشه. خیلی بده این یبوست ....طفلی بچه ها
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
2731
2738
سلام من پسرم از 14 روزگی یبوست داشت و دکتر این شربت رو بهش داد الان 11 ماهه شده خیلی شربت خوبیه

سلام عزیزم تو این مدت مرتب بهش شربت انجیر دادی،اخه دختر منم یبوست داره،دکتر گفت دو هفته بهش بده قطع کن،تو اون دو هفته خوب بود،اما تا قطع کردم دوباره سفت شد ،نمیدونم بازم بهش شربت بدم یا نه،میترسم ضرر داشته باشه