2733
2734
اتوسا الان 9 ماهشه یه هفته ای میشه که خیلی زور میزته و اذیت میشه دکتر براش شربت انجیر نوشت خیلی کدر و بد مزه است تاثیرش چه جوری؟
شربت انجیر خیلی خوبه برای یبوست فقط حتما حتما باید هر هشت ساعت منظم بخوره تا دو سه روز ( نمیدونم دکتر برای نی نی شما تا چد روز تجویز کرده)
چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.

دختر منم حدود هفت هشت ماهگی یبوست گرفت . شربت انجیر رو دکتر گفته بود هر هشت ساعت 5 میل بخوره.

سه ماه طول کشید تا یبوستش خوب شد. دوباره بیست ماهگی سر دندونای کرسیش یبوست گرفت . شربت سنا گل داد دکتر خییلی خوب بود. ان شاالله گلت زودتر خوب بشه. خیلی بده این یبوست ....طفلی بچه ها
چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2731
سلام من پسرم از 14 روزگی یبوست داشت و دکتر این شربت رو بهش داد الان 11 ماهه شده خیلی شربت خوبیه

سلام عزیزم تو این مدت مرتب بهش شربت انجیر دادی،اخه دختر منم یبوست داره،دکتر گفت دو هفته بهش بده قطع کن،تو اون دو هفته خوب بود،اما تا قطع کردم دوباره سفت شد ،نمیدونم بازم بهش شربت بدم یا نه،میترسم ضرر داشته باشه

2706