2733
2734
بچه ها این روزا من درگیر مدرسه پیدا کردن واسه پسرمم چه کار سختیه  مدارس غیرانتفاعی امام حسین 6 ...

سلام

عزیزم میخوای از دخترخاله شوهرم بپرسم واستون

اونا هم دستغیب میشینن خودش مربی پیش دبستانیه 

مدارسو میشناسه تا حدودی

من از آن روز که در بند توام ، آزادم 😍
سلام عزیزم میخوای از دخترخاله شوهرم بپرسم واستون اونا هم دستغیب میشینن خودش مربی پیش دبستانیه  ...

سلام سمیراجون قشنگم 

خوبی عزیزم 

سپهر جونم هاناجونم خوبه؟ 

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شوهر گندم بعد ده سال پذیرفته بود که درمان دارویی شروع کنه به خاطر دست به زناش  به گندم ...

ای وای محدثه جون چقد ناراحت شدم 

انشاالله هرچه زودتر سلاکتیشو بدست بیاره، نمیشه گفت فقط برای اجبار تو قبول کردن مصرف داروها بوده، مازیار ورزش سنگین میکنه، احتمال زیاد مکمل میخوره، مشروب میخوره، و بیش از حد پرخاشگره، قبلا هم سابقه ی حمله ی قلبی داشته همه ی اینا باعث این اتفاق شده

2731
قربونت برم سلامت باشی😍

دختر خوب دیگه ازین کارا نکن جز گردن درد و کمر درد چیزی واسه ادم نمیمونه، همه چیو اماده بگیر

کار اشتباهی که نیست... ولی ببین آقاامیر مزه دهنش چ جوریاس.. مثلا تو فامیل ،بعضی از دخترخاله هام و. ...

الهی بگردم ماه قشنگم

واقعا خوش میگذره خواهرم از تهران که میاد خواهرمم که اینجاست و حتی زنداداشامم دور هم جمع میشیم خیلی خوش میگذره

امروز بهم میگه میخوام یه رازی بهت بگم که ناناجون گفته به هیچکس نگم گفتم خب نگو دیگه میگه ولی من میگم ...

بگو نانا خیر نبینی ایشالا با این کادو خریدنت بگو بیا برا بچم سکه بخر یا نقدی حساب کن، میخام سگ نخری 70سال سیاه

راستی اگر من برم رو مخ امیر که بزاره برم پیش مامانم کار اشتباهیه؟ آخه خودش نمیاد منظورم اینه تنها بر ...

نیکی جونم بنظرم فکر خوبیه یکم دوری و تنهایی برای هردوتون خوبه از تنش هاتون کم میکنه

حالا پسر من میگه من مدرسه دوست ندارم برم من میخوام دزد بشم😑 گیری داده دزد بشه

خدایااااا،پسرت چه بامزه ست

یاد یه خاطره افتادم،برادرزادم داشت میرفت پیش دبستانی من همراش بودم،بعد مراسم و اینا چند تا از بچه ها رو صدا کردن که میخواین چیکاره شین،همه دکتر و پلیس و مهندس...

یکی از پسرا گفت دزد،فکر کن با میکروفون،کل محل شنیده بودن،مونده بودم بخندم یا نه،بیچاره مامانش انقدر خجالت کشید

حنا جونم خوبی؟  تعمیراتتون به کجا رسید؟

فدای تو عزیزم

سمیه جون روبروی خونمون دارن یه خونه میسازن ۴ طبقه

بنظرم اون زودتر از آسانسور ما تموم شه

کلا پله های راه پله امون رو خراب کردن.دو هفتس خونه نرفتم.شوهرم خونه نیست ۵ روزه

خیلی حال و روز بدی دارم

نگم برااااات

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
خسته نباشی دلاور قهرمان 

😘😍😘

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟