2737
2734
عنوان

کولیک نوزاد

60 بازدید | 9 پست

آیا کولیک باعث میشه نوزاد یبوست بگیره؟؟

توروخدا هرکی اطلاعاتی داره بگه.ممنون🙏

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
وای نگو.یاده کابوس های هشت ماه پیش افتادم.خدایا شکر تمام شد.بچه من هم کولیک ویبوست داشت.ولی فک نکنم ...

دخترم همش داره زجر میکشه😭😭

نمیدونم چشه.خودشو زیاد پیچ میده وگریه میکنه و یبوسته

شمابرا یبوستش چیکار کردین؟

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم همش داره زجر میکشه😭😭 نمیدونم چشه.خودشو زیاد پیچ میده وگریه میکنه و یبوسته شمابرا یبوستش چی ...

یه شربت داد روان کننده شکم بود ما تا دادیم شکمش کار کرد وخیلی اروم شد.صددرصد درداش بخاطر یبوستشه.من خیلی قطره دادم اخرشم یه شربت زیر ده هزارتومن خوبش کرد

2728
یه شربت داد روان کننده شکم بود ما تا دادیم شکمش کار کرد وخیلی اروم شد.صددرصد درداش بخاطر یبوستشه.من ...

اسمش یادتون نیست؟

لاکتولوز بود فک کنم .یه شربت دبدم عکس لیمو هم روش بود

مرسی عزیزم.ضرری که نداره برا بچه

2740
لاکتولوز بود فک کنم .یه شربت دبدم عکس لیمو هم روش بود

بهش عادت نکرد که؟

بهش عادت نکرد که؟

من سه ماهش بود که بهترین دکتر شهرمون بش داد.مپدفه بعد به دکترم گفتم یبوستش خوب نشده (اخه واقفا بچه زجر میکشید وکولیک هم داشت دگه چه روزایی داشتیم من همش دکتر بودم میگفتم دوره داره اما خیلی سخت گذشت.)بعد دکترش گفت بده بش هروقت خوب شد دگه نده.که بعدا به غذا که افتاد ودندون اسهال کرد دگه بش نمیدم.شما اگه خریدی عکسشو بفرس ببینم دقیقا همونه یا نه