2733
2739
عنوان

بیایــــــن اعلام وضعیت ^ـ^

268 بازدید | 34 پست

بچه ها در چه حالین؟

آماده این واسه عید یا مث من حس و حالش نیس؟ :/

ما که هر سال عید جمع میشدیم خونه مامانم امسال آماده باش زدن واسش :(

تازه با این وضعم که اصن از اولشم قصد نداشتم جایی برم

ولی ی حسی بهم میگه امسال قراره سال خوب و پربرکتی واسه هممون باشه آخه من حس ششمم خیلی قویه :D

همین الانشم اگه سلامتین و در کنار عزیزانتون هستین بهترین اتفاق دنیاس :) 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دارم واویشکا میخورم😐

ن اماده نیستم کلا حال و هوای عیدو ندارم خریدم نکردم حوصلمم سررفته

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

به امید خدا سال خوبی باشه برای همه مردم🤲🤲

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

من در حال کیک پختنم شوهرم و بچه هام در حال رقصن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من پدرم درگیر ویروس شد هممون ناراحتیم  منم تو خونه ی خودمم دلم برای خونوادم تنگ شده ولی مجبورم تصویری ببینمشون😥😥

ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده می کنیم اما دیگران هم از آن لذت می برند.

من اعصابم خورده که فردا هم باید برم سر کار😭😭

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2740
ما تو حیاط کنار آتیش دارم چای آتیش میخورم 

به به چه حس و حال خوبی   

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
سالی ک نکوست از بهارش پیداست...😅

میدونستم یکی این جمله رو میگه   

بچه ها الان ک اومدم بگم بهتون پدرم یکی دو هفتست درگیر بود ولی ما فکر میکردیم کرونا نیست  هیچ علاعمی نداشت جز کوفتگی بدنش منم همش میومدم نی نی سایت از علاعم کرونا میخوندم میگفتم خداروشکر کرونا نیست  ولی بعد دو هفته تب کرد گفتم همینطوری بریم یه تست بگیره ازش ک متوجه شدیم کروناست دکتر گفت  بدنش تونست با ویروس بجنگه و الان مراحل اخر بیماریه 

ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده می کنیم اما دیگران هم از آن لذت می برند.
دارم واویشکا میخورم😐 ن اماده نیستم کلا حال و هوای عیدو ندارم خریدم نکردم حوصلمم سررفته

نوش جون

منم مثل تو :/

2706