2733
2739
عنوان

پول دربیارم چجور آخههه

107 بازدید | 21 پست

دوستان با 20میلیون پول چیکار میشه کرد تو این اوضاع ک امن باشه ضرر زیاد نداشته باشه همین پولمم به باد بره

درمورد خرید و فروش سکه اطلاعات و تجربه دارین؟

میخوام پول دربیارم ولی واقع نمیدونم چجوری

اوضاع مالی داغونه تا بحال ندیدم پول رو پولمون بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شغلم عکاسیه اما واقعا هیچ‌کس با دوربین خریدن عکاس نمیشه! استعداد و حوصله نداشته باشی واقعا زده میشی

واسه هر کاری هم یه لنز خاص میخواد

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉

دوست من تو خونه خیاطی میکنه قشنگ ماهی ۵_۶ تومان در میاره

خرجشم یه کلاسه یه چرخ صنعتی و سردوز

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
من شغلم عکاسیه اما واقعا هیچ‌کس با دوربین خریدن عکاس نمیشه! استعداد و حوصله نداشته باشی واقعا زده می ...

77d vs 80d ؟ بالنز ۱۳۵؟؟؟ کدوم؟؟ 

من اگر نیکم و گر بد ؛ تو برو خود را باش !
77d vs 80d ؟ بالنز ۱۳۵؟؟؟ کدوم؟؟ 

واسه چه کاری میخای؟ یعنی انتظارت از دوربین چیه

2740

من قبل از شیوع کرونا با تدریس کنکور درامد خوب داشتم

اگر تو رشته ای قوی هستی میتونی با اموزشگاه شروع کنی بعد خود دانش اموزها درخواست کلاس خصوصی میکنن و معروف میشی

چ اموزشگاهی بریم؟ک ب دانشجو اعتماد کنن

من علوی بودم

خودشون از اموزشگاه اومدن‌دانشگاه ما و بین دانشجوها  فرم‌ پشتیبانی و آموزش توزیع کردن. علوی خوبیش اینه ساعات تدریسش قابلیت انعطاف زیادی داره . ولی حتما باید تدریست خیلی خوب باشه تا خانواده ها تقاضای تدریس خصوصی کنن

قطعا نه در حد اتلیع و فیلم برداری عروسی ی چی که فوکوس خفنی داشته باشه و کیفیت بالا

این‌۲ تت جفتش خوبن ۸۰ دی بیشتر واسه فیلمبرداریش استفاده میشه

کیفست عکس هم خیلی به دوربین ربط نداره اگه نمیتونی فول فریم بگیری رو مهارتت ک استفاده از ایزو پایین و دیاف و شاتر درسته مطالعه کن

لنزهای با اف پایین و بازه کمتر هم عکسهای با کیفیت تری میدن ولی محدودت میکنن واسه زومینگ

من علوی بودم خودشون از اموزشگاه اومدن‌دانشگاه ما و بین دانشجوها  فرم‌ پشتیبانی و آموزش توزیع ک ...

والا چی بگم پشت کنکورم روزی ی ربع نهایت نهایت میام سایت سطحمم خوبه امیدم اینه زیر ۱۰۰۰ بشم بتونم اموزشگاه تدریس کنم علاقه هم دارم اخه با این وضع اقتصادی دلم نمیاد پول بگیرم از والدین رشتمم تجربیه