2733
2739

من

تاجایی که بدونم جواب میدم

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا سوالتو بپرس ببینیم در چه حد اطلاعات میخوای

سازمانی داری ۱۳ ساختمان است و قصد دارد از آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۷.۰/۲۴ برای آدرس دهی استفاده کند

الف) الگوی زیر شبکه و آی دی  چند شبکه به همراه بازه آدرس آنها را بنویسید.

ب)با این الگو این سازمان چند ساختمان دیگر میتواند یه شبکه متصل کند و آدرس دهی کند؟

۱) آیا می توانید آدرس کامپیوتری را 192.168.10.16 با آدرس subnetmask=255.255.255.240 قرار دهید؟ چرا؟

در این حد تخصص ندارم طراح وبم ولی تا جایی که میدونم عدد آخری باید ۰ باشه نه ۲۴۰ 

دلیلش .. چون آی پی از نوع کلاس C هست و معمولا subnet mask رو کامپیوتر اتوماتیک میزاره رو 255.255.255.0

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL
من رشتم کامپیوتره اینارم خوندم ولی الان اگه یه کلمه یادم بیاد😂😂

منه بیچاره ام کامپیوترم ولی بدبختیم الان اینه استاده اومده تو واتساپ اینا رو با توضیحات خیلی کم فرستاده و رفته برای تمرینا ام نمره گزاشته😢😢

2740
سازمانی داری ۱۳ ساختمان است و قصد دارد از آدرس ۱۹۲.۱۶۸.۷.۰/۲۴ برای آدرس دهی استفاده کند الف) الگوی ...

یه نرم افزار هست به اسم advanced ip calculator
اون همه ی جواب ها تو داره
آی پی رو میزنی خودش حساب می کنه

ممنون

یه نرم افزار هست به اسم advanced ip calculator
اون همه ی جواب ها تو داره
آی پی رو میزنی خودش حساب می کنه

ممنون

http://fa.softoware.org/apps/download-advanced-ip-address-calculator-for-windows.html

2706