2733
2734
عنوان

چرا من هی لاغر میشم هروز😢

123 بازدید | 16 پست

بچه ها هیچی ازم نمونده،فلت فلت شدم😢

کم کاری تیرویید دارم،قرص میخورم،۷۲کیلو بودم،۶۲کیلو شدم،هفته ای ۲،۳کیلو وزن کم میکنم،کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟قدم ۱۷۲،دوس داشتم لاغر بشم ولی دیگه خیلی مردنی شدم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

پرکاری یا کم کاری؟کم کاری چاق میکنه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
پرکاری یا کم کاری؟کم کاری چاق میکنه

نه کم کاری دارم،رو من انگار برعکس عمل میکنه

آب شدم کلا😩

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصلا هیچی نمیخورم در حد یکی دو لقمه ولی یه گرمم کم نمیکنم😑

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
خوش بحالتتتت

نه بابا،مثل بچه ها شده هیکلم،صاف صاف شدم،مثل کتاب شدم،استخون بندیمم ریزه دیگه بدتر

نه کم کاری دارم،رو من انگار برعکس عمل میکنه آب شدم کلا😩

احتمالا مدتیه آزمایش خون ندادی.شاید الان دیگه تیروییدت نرمال شده ولی تو هنوز قرصاتو ادامه میدی درنتیجه متابولیسمت ازحد نرمال بالاتر میره ولاغر میشی

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
من اصلا هیچی نمیخورم در حد یکی دو لقمه ولی یه گرمم کم نمیکنم😑

منم اینجوری بودم،باشگاهم و نمیتونستم نرم،برای اینکه وزنم بیاد پایین هروز باشگاه بودم و رژیم داشتم،الان که یک ماهه حدودا باشگاه نمیرم بخاطر کرونا و بیخیال رژیمم شدم،وزنم به طرز عجیبی داره پایین میاد

احتمالا مدتیه آزمایش خون ندادی.شاید الان دیگه تیروییدت نرمال شده ولی تو هنوز قرصاتو ادامه میدی درنتی ...

خطرناک نیست؟جرات نمیکنم تو این شرایط برم دکتر و ازمایشگاه

اره خیلی وقته ازمایش ندادم،متفورمینم روزی یدونه میخورم

کاش منم فلت بشم، 

نه بابا نگوووو،اب شدم کلا،خوب نیست

خطرناک نیست؟جرات نمیکنم تو این شرایط برم دکتر و ازمایشگاه اره خیلی وقته ازمایش ندادم،متفورمینم روزی ...

خودمتفورمین هم لاغر میکنه.اونو برای چی میخوری؟مشکل هورمونی یا قند؟

فردا بری آزمایشگاه(به فرض هم که بازباشه)جوابتو همون روز میدن؟یا میخوره به تعطیلات؟

خودمتفورمین هم لاغر میکنه.اونو برای چی میخوری؟مشکل هورمونی یا قند؟

برای تنظیم اختلال هورمون داده دکتر بهم،۱۰۰تا باید بخورم

یعنی ممکنه واسه متفورمین باشه؟

یه مانتو تابستون خریدم نپوشیدم،الان پوشیدمش وحشتناک شده تو تنم،اصلا قابل پوشیدن نیست،زار میزنه

فردا بری آزمایشگاه(به فرض هم که بازباشه)جوابتو همون روز میدن؟یا میخوره به تعطیلات؟

نه همون روز نمیدن،تیرویید حداقل چندروز طول میکشه جوابش اماده بشه

2706