2737
2734
عنوان

محیط کار سوهرم مردونه س و کار گاهیه،میخوادمنشی بی حجاب بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1877 بازدید | 108 پست
نزاربگیره الان دعوابندازی جلوش بگیری بهترازاین زندگیت ازبین بره

به حرف من گوش نمی ده

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی چیزی نمیگم که بترسی اما ببین مردت چجورآدمیه جنبشو داره پسردایی مامانم وقتی توکارگاهش دختر آورد باهردوتاشون بود😐یعنی دخترا مخشو زدنا مرداهم که سریع رام میشن

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2740
متاسف شدم ببین ارزش زن چقدر پایین اومده که برای نمایش و جلب مشتری ازش استفاده میشه البته که تقصیر خ ...

تازه شوهرم ادعای نذهبی بودن داره،منم باااید چادر بپوشم

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  
چقدر زشت خانمی که این کار رو قبول کنه  استفاده ابزاری از خانم ها

مگه میخاد سرویس جنسی بده ک کارش زشت باشه

این همه منشی داریم ک ب حجاب اعتقاد ندارن مگه همشون خدایی نکرده خرابن!!اونیکه بخاد ازش استفاده ابزاری ازش بشه میره فاحشگی ن منشی گری ک صبح تا شب پدرش دربیاد ک ی لقمه پول حلال دربیاره

Lea  
خب چرا ميگي بي حجاب پس..... حالا اشكالش چيه منشي روسري پوش بگيره؟  چرا اينجور زنان رو ميبريد ...

سیرت هیچکس به پوشش نیست😑

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706