2737
2739
عنوان

محیط کار سوهرم مردونه س و کار گاهیه،میخوادمنشی بی حجاب بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1877 بازدید | 108 پست
الان میان گیر میدن بهت ک چرا گفتی بیحجاب و قضاوت کردی خخخخ 

ولی واقعیته خیلی از مردا وقتی تحریک میشن همه قراردادی رو امضا میکنن 

شوهرم میگه تو شرکت ما منشیمون بوقتی با مشتریا یکم حرف میزنه اونا خود به خود مخشون زده میشه قرارداد میبندن🙂🙂🙂

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو نگو ولی یه کاری کن نکنه این کارو

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2728
واقعا خودش گفت این حرفارو؟

جالب اینه که خودش به شدت روی حجاب من حساسه

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

نزاربگیره الان دعوابندازی جلوش بگیری بهترازاین زندگیت ازبین بره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738

خیلی کارش زشته به جای این کار یه طراح دکوراسیون داخلی بیاره قسمت پذیرش مشتری رو شیک کنه یه خانم مرتب و باشخصیت هم بیاره به عنوان منشی یا یک پسر جوون مرتب 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
ابزار شدن خانم ها از این بیشتر نمیشد یعنی چی منشی بی حجاب که بیشتر جذب بشن! مگه پوستر تبلیغاتیه؟

خودشون میخوان خب

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
منشي بي حجاب كه نداريم!!!!! منظورت اينه كه محجبه نباشه؟

اره دیگه

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  
جالب اینه که خودش به شدت روی حجاب من حساسه

بخدامن بودم جرش میدادم .رزق وروزی رو خدامیرسونه منشیه بیحجاب دیگه چه صیغه ایه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

متاسف شدم ببین ارزش زن چقدر پایین اومده که برای نمایش و جلب مشتری ازش استفاده میشه

البته که تقصیر خود خانم هاست

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706