2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آخه اسم هاي جديدم كه مد شده خيلي يه جوريه

اصلابه قدیم وجدیدبودن اسم اعتقادندارم

اسم زیباوبامعنی وخوش تلفظ همیشه زیباوقشنگه

حالاشمابگو2هزارساله باشه

اماازاسمایی که ناگهان مدمیشن ویابخاطراینکه هنرمنداوسلبریتی هامیزارن روی بچه هاشون یهویی خیلی زیادمیشن اصلاخوشم نمیادبلکه قشنگ وبامعنی باشن

یسناهم خوبه اونایی هم که میگن قدیمیه 

عجیبه چون یسنایعنی فصلی دراوستایه اسم زرتشتی که چندهزارساله بوده وقدمت داره وکاری به این 8یا9سال نداره 

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اسم هاي جديدم اصلا خوشم نمياد  نميدونم چرا

در کل عزیزم، خیلی نظر سنجی نکن، هر اسمی دوست داری بزار ،زیاد باشه کم باشه مهم اینه که دوست داشته باشی، من یه بار تو یه تاپیک یه بنده خدایی که دختر باردار بود وقتی باردار بودم گفتم میخوام اسم دخترم بزارم ملورین، کلی این و اون نظر دادن وای خیلی تلفظ اش سخت، خیلی عجیب ،هر کس از دید خودش یه نظری میداد، ولی من این اسم خیلی دوست داشتم و گذاشتم، حالا هر کی میخواد خوشش بیاد هر کی میخواد بدش بیاد

نداریم تو فامیل،،ولی زن داداشم خواست بذاره گفتیم نذار قشنگ نیست انگار میگی یخنی😖 گذاشت آریــانــا😍😘

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
2706