2737
2734
عنوان

آزمایش سلفری

257 بازدید | 8 پست

سلام. من هفته قبل تو ۱۲ هفته و دو روز سونو ان تی دادم که عدد ان تی با  crl ۵۷ معادل  2.6 بود. همون روز هم آزمایش دادم اما با توجه به این داستانهای کرونا میگن هنوز آماده نشده و ممکنه بشه بعد تعطیلات. حالا من میگم چون عدد ان تی من بالاست احتمال اینکه جواب آزمایش ریسک بالا بشه زیاده و باید سلفری بدم. میخواستم ببینم با توجه به تعطیلات  عید تا چند هفته میتونم سلفری بدم؟ دکترم تازه ۱۶ فروردین میاد مطب. که اون موقع ۱۵ هفته ام تموم شده. واقعا موندم چه کنم 

ترنم عشق مامان و بابا، محمد کوچولو هم سالم بیاد تو بغلم بگو آمین

چند تا دکتر برو یکیش برات بنویسه

یا اگه میشه آزاد برو ازمایشگاه 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم شما اهل سمنانی ؟ میخواستم ازت بپرسم دکتری که سزارین اختیاری انجام بده میشناسی ؟ 

عزیزم من سمنان زندگی میکنم اما چون شمالی هستم همونجا زایمان میکنم. دکتر سمنانم رحمانیانه اما اینکه سزارین اختیاری انجام میدن یا نه نمیدونم

ترنم عشق مامان و بابا، محمد کوچولو هم سالم بیاد تو بغلم بگو آمین
2740