2737
2734
عنوان

❤️❤️❤️به فکرهم نوعمان باشیم

98 بازدید | 12 پست

پیام یک پرستار😔😔😔

ان شاالله که این بیماری خیلی زودریشه اش چیده شه🙇این چندروزم تموم شه مردم کوچه وبازاررفتنشونوبالاخره تموم میکنن... بلکه عیدشه وبشینن.... 

امانه اونموقع هم دیدوبازدیدوبوس وبغل واحوالپرسیشون هست 😥😥

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

may the father of understanding guide us all

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
Pardin me? 

پاردین می ؟ ؟؟؟ 

یعنی چی ؟

حرف من معنیش  اینه که 

ایشالا به راه درست راهنمایی شیم

patrickcormac سابق هستم که به لطف آدم های بی جنبه تعلیق شدم . مرد هستم Uphold the principles our order Never share your secret Do so til death .... I am shay patrick cormac Templar of Colonial of the American Rite MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US ALL
اخبار یه ویدیو داده بود توش پرستاره میگفت به منو همکارام رحم کنید بخدا مادیگه جون نداریم   &nb ...

بیچاره هاااازآسایشو زندگیشون زدن

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2740
پاردین می ؟ ؟؟؟  یعنی چی ؟ حرف من معنیش  اینه که  ایشالا به راه درست راهنمایی شیم

😁😁😁نوشتم منظورازfather of understanding چیه 

😁😁😁نوشتم منظورازfather of understanding چیه 

حالت خیلی رسمی هست به معنی خدا 

Templar ها این جمله رو میگفتن 

تاریخ بخونید متوجه می شید اونا کین

از فردا حرم حضرت معصومه رو میبندن😔😔

این کاروباید همون روزای اول میکردن شهروهم قرنطینه که مردم اینطوری هزینه وصدمات 1000برابرنبینن 

بسته بودن و گویا یه سری درو شکستن 

😥😥😥یعنی چی آخه خداخودش به دادمون برسه 

من شمارو نمیدونم برای همشهری های خودم متأسفم .فقط دو روز طاقت آوردن مغازه هارو ببندن .دوباره امروز شروع کردن .اصلا هیچی براشون مهم نیست.میگن آجیل نخر .خانومه میگه چکار کنیم مجبوووریم .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...