2737
2739
عزیزم مطمئنم خدا شما رو برای دختر و پسر نازت حفظ میکنه و سالهای سال در کنار هم شاد و سالم و عاشقانه زندگی میکنین این روزها هم روزهای امتحان هست که ایمان دارم سربلند از امتحان بیرون میای و روسفید میشی به روزهای روشن آینده فکر کن گلمممممم
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون می می ناز عزیزم.خدا حاجت همه حاجتمندان رو براورده کنه آمین
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
سلام می می ناز عزیزم

من همیشه بهت فکر میکنم

اتفاقا امروز در مورد شما با مادرم صحبت کردم

بهش گفتم دلم میخواد ازت خبر داشته باشم

خدایا شکرت که حال دوستم خوبه

امیدوارم بهترو بهتر بشیییییییییی گلم

خیلی دوستت دارم

09112148173ارائه انواع تزیینات تولد با قیمتی مناسب http://zangetavalod.com/
2728
می می ناز ؟ یه موقع هایی همه ی ادما همه ی علم ها همه ی داروها همه و همه قسمت و روزگار میگه نمی شه اما میشه و انگار یه تنه در مقابل همه ی اون 100% نشدن ها پیروز شدی خواه نا خواه چشمهاتو می بندی و یه لبخند اروم میزنی و میگه واقعا چطور شد؟؟؟؟؟ میدونم همچین روری برات اتفاق میوفته چون برای من شد ......
فقط بدون اگه واژه ای غیر از معجزه پزشکی وجود داشت الان خیلی جا افتاده بود و کاربرد داشت می می ناز اتفاق میوفته همون ارامش شیرین همون مرز بین گریه و خنده همون زار زدن از خوشحالی منتظر این روز باش
2740
عجب راهیه . میترسم و نمیترسم . مثل اونهایی شدم که بلیط رنجر تو دستشونه و منتظرن سوار بشن . یه جورایی خیلی شجاع شدم . خیلی غیر طبیعیه خانومی ؟
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
نه حضرت علی میگه علم راه هر بهانه را بسته ....تو با علم خدا خوب میشی چون پشتت به یه قدرت خدایی گرمه شیر که هیچ ...
می می نازم خدا ....همین
اینجا نمی تونم خیلی حرف بزنم اما همه ی حرفهام اخرش به یه چیز میرسه گرم موندن خونه ات هم خونه ی دلت هم اشیونه ی دنیات
مر مر جونم در بست در اختیار خدام . بگه بمیر همین الان درنگ نمیکنم من اسماعیل وار زندگی کردم . هزار بار امتحانم کرده . الان حرف شاهرگمه ( هر دو توده به شاهرگ سمت چپم متصله طوری که گفتن اصلا جراحی اش ممکن نیست . ) . باور کن هنوز سر حرفم هستم . عاشقشم . تا اینجا منو آورده که ببینه به غیر اون سر خم میکنم یا نه . ... منو خدای من با هم این سرنوشت رو میسازیم . اگرچه اشتباهاتش مال منه اما خدا ویرایشش میکنه . سرنوشت من سرنوشت یه بنده خداست که هزار بار از بیم او به دامنش پناه برده و اون هم دستش رو گرفته .
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...