2733
2734
سلللام مهربونها . منو ببخشید به هم ریختم . واسه همین رفتم روستای کوچکی در حوالی لاهیجان تمدد اعصاب کنم . متاسفانه آنتن نداشتم که حتی از طریق تلفن موبایل سایت رو بخونم ولی همش دلم پیش شما بود . از لطف خدا ممنونم که دوستانی با این همه محبت نصیب من کرده . از همه ممنونم که به فکرمین . از رحمت خدا مطمئنم و از اون مطمئن تر به برکت این ماه . دستهام رو به آسمان است . خدایااااااااا من و خیلی های دیگه منتظر رحم و رحمت تو هستیم دستهامان را خالی خالی پیش آورده ایم که لبریز از کرمت برگردانیم. مابه امید خدا ایستاده ایم . میدانیم جز او پناهی نیست . ای پناه بی پناهان نظری .......
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
می می نازم خواهر گلم روزهای سختی و مشغله های ادامه ی حیات تموم میشه و تمام برنامه و درگیری فکریت چطور خوشی های جدید رو تجربه کردن خواهد شد خودتو برای لبخند های تازه اماده کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی به یادت بودم عزیزمممم ممنون که ما رو از حال خودت با خبر کردی با دل شکسته ام و چشمهای نمدارم که این روزها بارونیه برات دعا میکنم و سلامتی ات و از خدا میخوامممممم منتظر بهترین خبرها هستم ازت نازنینم
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
2738
ناز گلم تیکت بارداریتو دوتا بوس کردم . مسافر عزیزت برای منم لبخند میزنه ... شاید داره برای من از پیشخدا پیغام میاره شاید داره شفامو از پیش خدا میاره . مگه نه ؟ اگه اینطور نیست چرا داره به من رو تیکت بارداری تو لبخند میزنه . ..
ممنونم عزیز دلم ، مطمئنم خدا صدامون و میشنوه بوی آغوشش و حس میکنمممممم ،لطافت دستهاش و رو قلبهای خستمون و حس میکنم مگه میشه سر سفره ای مهمون باشیم و صاحبخونه بهمون توجه نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلم لک زده برای لحظه های استجابت..... مطمئنمممممممممم همین الان هم داره بهمون لبخند میزنه تو این سکوت شبونه.....امیدوارم تو آغوش مهربون خدا به آرامش و سلامت برسی دوست خوبم برای من خسته هم دعا کن خانومی

خدایا به حقه همین ماههایه عزیز و ماهه رحمتی که در پیش داریم سلامتی رو به می می نازه عزیزمون برگردون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
الهیییی من فدات بشم عزیزمممممم باورت نمیشهههههه وقتی داشتم پست مربوط به تیکرم و میخوندم نی نی دوتا لگد پشت هم بهم زد همونجا خدا رو به معصومیت این کوچولو قسم دادم که هر چی زودتر سلامتیت و بهت کامل برگردونه ، مطمئنم نی نی برات دعا میکنه

منم به خدا رو به همین ماه قسم میدم که خیلی زود سلامتیت رو کامل بهت برگردون.عزیزم با همین دل شکستت برا همسر منم دعا کن ممنون گلم
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
نی نی سایت زیارتگاه منه . اینقد اینجا التماس دعا ی مامانهای باردارو میکنم تا خدا به خاطر اونا منو به هستی و آریا ببخشه . اینجا درگاه عظمت خداست و هر پست و هر تاپیک و هر تیکت بارداری بهم یاد آوری میکنه خدای من احسن الخالقین است
2706