2733
2734

چند سال ندیده باشید‌ ش ولی تو اینستاو کلا فضاهای مجازی ببینیدش که خیلی عوض ‌شده باشه از لحاظ ظاهری و با کلاس شده باشید باهاش رابطتونو شروع میکنید دوباره؟؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا نه 

رابطه ای که تموم شده و دوباره شروع نمیکنم حال ندارم

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بی کلاس هم باشم پیشنهاد نمیدم کلا تو این فازا نیستم😂مگه اینکه خیییییلی صمیمی بوده باشم باهاش و اونم همینطور 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
بستگی داره خودشو بگیره با نه!!! من دوستمو بعد ده سال پیدا کردم تو اینستا دوباره صمیمی شدیم، خیلی هم ...

این دوست من مثل خودم بود مثلا چادری بود ولی الان چادرشو گذاشته کنار خیلی از لحاظ حجاب عوض شده حتی خارج کشور بدون روسری هست بعد بینی شو عمل کرده خوشگلتر شده ولی من همونی بودم که قبلا بودم احساس خوبی ندارم 

این دوست من مثل خودم بود مثلا چادری بود ولی الان چادرشو گذاشته کنار خیلی از لحاظ حجاب عوض شده حتی خا ...

خب پس بذارش کنار، مجبور که نیستی! دوستی برای حس خوبه! نه برای حس بد

این دوست من مثل خودم بود مثلا چادری بود ولی الان چادرشو گذاشته کنار خیلی از لحاظ حجاب عوض شده حتی خا ...

من و رفیقم از زمین تا اسمون فرق داریم ولی واسه هم جون میدیم .. از نظر من ربط به اخلاق داره نه حجاب

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود؟ کجا رفت؟ چرا بود و چرا نیست!🎀
من و رفیقم از زمین تا اسمون فرق داریم ولی واسه هم جون میدیم .. از نظر من ربط به اخلاق داره نه حجاب

بحث حجاب نیست من خودم چادری هستم ولی دوستای زیادی دارم که حجاب ندارند چون این دوستم عوض شده میگم از این بابت