2737
2734
عنوان

ضامن بشم یا نه🙏🏼🙏🏼🙏🏼

144 بازدید | 12 پست

یکی از دوستام یکسال پیش وام گرفته به من گفت ضامنم چکشو لازم داره میخوایم ضامن رو عوض کنیم منم قبول کردم ضامن بشم. اما از بانک پرس و جو کردم گفتن دلیل عوض شدن ضامن اینه که اینا قسط ندادن چند ماه ، ما چک ضامن رو برگشت زدیم. گفت اصلا قسطارو پرداخت نمیکنن و خیلی بدحسابن

من هنوز برای امضای نهایی نرفتم بانک . نمیدونم چیکار کنم میخواستم کمکش کنم اما حالا میترسم.

اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد برام

خدایا کمکم کن تنها امیدم تو هستی💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا این کارو نکن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2731
2740

قدرت نه گفتن اینجا بدردت میخوره      آخر و عاقبت این کار ناراحتیه       رک و راست بگو رفتم بانک پرسیدم گفتن علت اینه منم حقیقتا میترسم شرمنده   کار دیگه ای داری درخدمتم    تمام

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو

گلم وقتی میدونی بدحسابه،اصلاً  ضامن نشو،مشکلاتی که پیش میاد اینکه شما مجبور میشی اقساطتشونو پرداخت کنی اگر اونها ندن،باز اگر خوش حساب بود ضمانت مشکلی نداشت،معذرت خواهی کن بگو سابقه  اتونو میدونم بدحسابی کردید نمیتونم ضامن شم.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

برار شوهر من زنگ زد به همسرم گفت وام شصت میلیونی دارم بیا لطف کن ضامن شو  شوهرم رک بهش گفت ده تومن بهت میدم ولی ضامن نمیشم   ناراحت شدن ولی بعد از دوسال خونه شونو  فروختن بخاطر دیر کرد قسط همون وام که پسر عموش ًضامنشون  شد ونتونستون  پرداخت کنن 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
وقتی میدونی بد حسابن مگه بلانسبت دیوانه ای که بری ضامنشون بشی؟اینجور جاها اصصصلا روم نمیشه و رودربای ...

اره دیگه رودرواسی دارم 

ولی گفتم بهشون میترسم حالا همش داره دلیل و برهان میاره که من نمیذارم عقب بیفته

خدایا کمکم کن تنها امیدم تو هستی💎