2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم . 

باهاش هود . فر . سرامیک . پاک میکنم .وسیله خوبیه . توش بجز اب مواد شوینده اصلا نریز . اگه میخای بخری چیزی بخر که سرش پهن باشه مثل جارو برقی هست من اندازه اونه سریش پهن تر بهتره ‌. من مارک کِپلِر دارم . 

2731
برا مبلات استفاده میکنی خیس نمیشه مبل ها ؟  چون یه رد اب میمونه من هرجا را ک پاک میکنم

نه برس مخصوص داره با اون میکشم رومبلا ،مبلای من قهوه ایه تیرست بچه هامم کوچیکن خیلی کثیفش میکنن با بخارشور میکشم میبره لکارو

2740

دوستان باکدوم سری بخارشومیشه مبل تمیز کرد؟ ۳ ساله دارم ولی نمیدونم کدوم واسه کدومه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
[QUOTE=128753715]دوستان باکدوم سری بخارشومیشه مبل تمیز کرد؟ ۳ ساله دارم ولی نمیدونم کدوم واسه ک من ...

آهااان

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
[QUOTE=128753715]دوستان باکدوم سری بخارشومیشه مبل تمیز کرد؟ ۳ ساله دارم ولی نمیدونم کدوم واسه ک من ...

مبلای روشن هم میشه باهاش تمیزکرد؟