2737
2739
عنوان

تورو خدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌عزیزم  رفتم بیمارستان گفت نه سانت باز شدی بدنیا اومد بچم

ای جانم عزیزم مبارکه به سلامتی داخل دستگاه بردنش رفتی کمالی؟

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2731
نه عزیزم بچم کامل بود  بله رفتم کمالی

خداروشکر کامل بود خوشحال شدم کمالی چطور بود کرونا این چیزا خبری نبود؟

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
بخش زایشگاهش خداروشکر خبری نبود ولی بخشای دیگه چرا بودش

من خیلی میترسم 😥😥

2738
واقعا ترس داره

هوم میگم یه سوال رفتی کمالی برخورد چجوری بود خوب بود رسیدگی اوکی بود بعد چندنفر داخل یه اتاقن بعد همش میان معاینه یا یه ماما میاد فقط پیشت  ⁦☹️⁩ ببخشیدا میپرسم 

هوم میگم یه سوال رفتی کمالی برخورد چجوری بود خوب بود رسیدگی اوکی بود بعد چندنفر داخل یه اتاقن بعد هم ...

ن عزیزم برخورد بد نبود اگه خوب برخورد کنی خوب برخورد میکنن باید اتاقای زایمان جداست هرکی توی یه اتاق زایمان میکنه ولی اونایی ک هنوز رحمشون باز نشده توی یه اتاق ۴ تخته ان فک کنم اولش فقط یه پرستار بالا سرته معاینت بعد دکتر میاد معاینه میکنه و بعدم که بچه میخواد بیاد ۴ ۵ نفری هستن بالا سرت

ن عزیزم برخورد بد نبود اگه خوب برخورد کنی خوب برخورد میکنن باید اتاقای زایمان جداست هرکی توی یه اتاق ...

مرسی عزیزم اخه قبلا میگن خیلی بد بوده منم میخوام برم کمالی دکترم دیروز میگفت خیلی بهتر شده یه ماما جدا میزارن پیشت بعد تو یه اتاقی یه نفری هستی 

خداروشکر من اخلاقم خوبه خخخ 

ایشالله کوچولو تو خدا برات نگه داره 😍 برا منم دعا کن 

سزارین شدی !؟