2737
2734
عنوان

تورو خدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن عزیزم کرجم

عزیزم دردات منظمه اگه یا بیشتر شد برو کمالی سمت پهلوت نیست سنگ کلیه یا اپاندیس نداری؟؟؟

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2738
ن عزیزم کرجم

عزیزم من تاپیکات رو چک کردم چند روز قبل هم برای پارگی کیسه آب تاپیک زده بودی و ترشح زیاد داشتی، حتما حتما تماس بگیر با بیمارستان و راهنمایی بگیر. ممکنه وقت زایمانت باشه.

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
اصلا الان بفکر زایمان نبودم یدفعه اینجوری شدم

بفكر باش دختر 😐

دارى ميشى ٣٥ هفته 

دكتر من از ٣٠ هفته گفت بفكر بيمارستان باشم كه كجا زايمان كنم 

از هفته ٣٥ هم بهم نامه بيمارستان داد 

زودى ى دكتر انتخاب كن 

تخت نظر باش 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️

فقط برو کمالی هیجا دیگه نری یوقت نری باهنر اونجا برا کرونا شده شخصی هم نرو کمالی تمام تجهیزاتشو داره 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

مثه من شدی..منم هفته۳۴از،خواب پاشدم دیدم ی همچین دردایی دارم گفتم الان ک وقتم نیس زدمش ب بیخیالی بعد تا غروب درد داشت دیوونم میکرد رفتم بیمارستان گفتن باید زایمان کنی الانم دخملم نه ماهشه..تو بغلم خوابه..خدابزرگه اصلا ب خودت استرس نده عزیزم