2733
2739
عنوان

کجا برم تعیین جنسیت

311 بازدید | 4 پست

سلام

خانوما من هفته 22هستم به علتی دکتر برای من مجدد سونوی آنومالی نوشته

هفته 12 و 18 برای nt و آنومالی رفتم سونو نیلو مهتاب قربانی ونک اولی رو گفت احتمال بالا پسره ولی مطمئن نیستم برای 18هفتگی گفت قطعا پسره منم اومدم جشن تعیین جنسیت و اطلاع رسانی بارداری به همه دوست و آشنا و اسمشم انتخاب کردیم زد و امروز رفتم برای آنومالی بار دوم که دکترم درخواست داشت یهو گفت به سلامتی دختر نازت هیچ مشکلی نداره😐 خشکم زد مگه میشه گفت آره شاید بخاطر شیافی که ماههای اول استفاده کردی تاثیر هورمونی داشته و اونجاش باد کرده بوده خطا رخ داده الآن میگم 100در100 دختره

والا من برام جز سلامت و صالح بودن بچه چیزی مهم نی و سیسمونی رو اسپرت گرفتم ولی خب برای رخت و لباس و از طرفی برای برقراری رابطه با بچم گیج شدم بالاخره برونم چیه اینهمه تو این مدت اسمش رو صدا زدم الآن همسرم هم واقعا دلخوره اونگ جنسیت براش مهم نی ولی خب بالاخره باید بدونیم چی صداش کنیم چطوری رابطه برقرار کنیم الآن از غروب که فهمیدیم موضوع رو من خودم حس غریبی دارم با بچم نمیدونم تجربه کردین یا نه انگار ترسی تو وجودمه که نمیتونم بگم دخترم والا میگم شاید باز اشتباه کرده باز هی بگم دخترم یروز دیگه بگن پسره 

کجا برم مطمئن شم حالام که این کرونا و تعطیلات عید و ... اومده گیر کردم حداقل بعد از عید کجا برم دوسدارم بدونم براش چی بخرم لباس و...

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم

بابا خوب فهمیدی که من تا یه هفته به زایمانم بچم پسر بود سونو آخر دکتر گفت پاشو دخترت و بردار برو دهنم وا موند همه لباساش پسرونه بود بیچاره مادر مجبور شد دوباره کل لباس دخترونه بخره 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731