2737
2734
عنوان

قرارمون ۲۹ اسفند ساعت ۵ غروب

617 بازدید | 47 پست

۲۹ اسفند ساعت ۵ غروب قرار شده پنجره هارو باز کنیم و همگی به پاس زحمات کادر درمانی تا یک دقیقه براشون دست بزنیم....

لطفا لطفا هرکی مخالفه بی احترامی نکنه ،فقط سر قرار نره جلوی پنجره.الان یه سریا میان میگن دست حرامه😭یا حقوقشون رو میگیرن و کار خاصی نکردن😭خطاب به اون عده: باشه عزیزم نظرت محترم،شما دست نزن........هیچ سودی هم براشون نداشته باشه یه خسته نباشیدی میشه براشون.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایی چرا اسم مذهبی ها رو خراب می کنین ، کی گفته دست حرامه. مگه ما اُملیم.

اعصابم خورد شد ازینکه راجع به ما اینطوری قضاوت می کنین🤐

چشم ب خاطر شما اینکارو می کنم ک بدونین ما انقدرا هم عقب افتاده و بد نیستیم😶💙

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

اینو کی گفته؟ منظورم خودت اینه داری رواجش میدی یا جایی خوتدی؟

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2738
خدایی چرا اسم مذهبی ها رو خراب می کنین ، کی گفته دست حرامه. مگه ما اُملیم.  اعصابم خورد شد ازی ...

بنده خدا کجا نوشته که "مذهبی ها" میگن؟؟ گفت "یه عده" میگن حرامه. خب راست میگه همه مون دیدیم اینجور آدما رو. من که دیدم. 

بنده خدا کجا نوشته که "مذهبی ها" میگن؟؟ گفت "یه عده" میگن حرامه. خب راست میگه همه مون دیدیم اینجور آ ...

به نظرت جز مذهبی ها، کی به حرام و حلال اعتقاد داره؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

من اینکار رو انجام میدم عزیزم

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
2706