2733
2734
عنوان

بی‌بی‌چک + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دوران عقدی؟؟؟

ن برج ۶عروسیم بود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
زود نیس ها من برج ۶عروسیم بود۴ماهه اقدامم

منم برج پنج عروسيم بود ابلن حامله شدم😂😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2731
۴ ماه بود اقدام میکردم میخواستم اما الان همش فکر میکردم زود بود چون پرولاکتینم یکم بالا بود فکر نمیک ...

عزیزم خدا صلاح دونسته الان هدیه شو بهتون بده،امیدوارم بسلامتی بغلش کنی 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
منم برج پنج عروسيم بود ابلن حامله شدم😂😂😂

ای جانم من فردا موعودمه کلا ناامیدم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
نینیت چیه؟ چندسالته خودت

٢٧ سال خودم ٣٢ همسرم

ني ني پسر

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
ای جانم من فردا موعودمه کلا ناامیدم

من از اخرين باري كه پريود شدم تا به الان هيچ علائمي از بارداري و لك و اينا نداشتم اميدت به خدا باشه ايشالا كه زود باردار بشي عزيزم