2733
2734

مرغ و با نمک و زردچوبه مزه دار میکنم خوب سرخ میکنم

خورشتشم میذارم غلیظ بشه

عااالی میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

مرغ خوب سرخ میکنم

آب کم میریزم 

رب خوب سرخ میکنم

زعفرونم اعلا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی مرغ یه دونه هل سبز، یه چوب دارچین کوچولو و زعفرون بریز. راز خوشمزه شدن مرغ فقط همینه. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2728

اول مرغ رو با و اب لیمو و پیاز و هویج و یه دونه سیب درختی و فلفل دلمه و نمک میپزم یکم سرکه هم خوبه تو ابش موقع پخت بریزی بعد ک پخت با نمک و زعفرون و یکم اب لیمو خوب سرخ میکنم و برای سس مرغ رب رو با نمک و زعفرون و زردچوبه خوب سرخ میکنم و تمام چیزهایی ک تو اب مرغ بودن مثل هویج و پیاز و درمیارم و اب خالص مرغ رو توی رب سرخ شده میریزم میزارم بجوشه و تقریبا غلیظ بشه و میریزم روی مرغا 

من مرغو آبپز میکنم تو ظرف جدا رب و با کره تفت میدم یکم زعفران و گلاب  و آبلیمو میزنم بعد با فلفل دلمه ای و ذرت و پیاز داغ و سیرداغ میریزم تو سس و مرغو سرخ میکنم و بهش اضافه میکنم خیلی غلیظ و خوشمزه میشه در ضمن من ادویه های مختلف داخل غذاهام استفاده میکنم

‌‌‌"خاکستر می‌گوید آتش را میتوانم ببخشم ولی تبر را هرگز" 
2738
هل با پوست؟

اره عزیزم

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍