2737
2734
عنوان

از ته دلم متنفرم ازشون

180 بازدید | 3 پست

پدر مادرمو میگم.زندگیمو که نابود کردن هنوزم دستبردار من نیستن 

اون از مادرم که تا کنار گوشه شوهرمو گیر میاره بدی منو میکنه به این نکبت 

اون از گاو بزرگ به اصطلاح بابام که تا شوهرمو میبینه از عمد جلوش توهین میکنه بهم

میدونم باید باهاشون قطع رابطه کنم ولی نمیتونم همینجوریش شوخرم همش بهم میگه بی کسو کاری بیرونت کنم طلاقت بدم آواره کوچه خیابونی

نمیدونم چرا کرونا نمیگیرین نمیمیرن آخه 

یه شوهر خاله با خاله دارم ماه

یعنی مدر مادر نمونه بچه هاشون از پشت اینا موفق ترینن اون  بدبختا گرفتن حالشون بده 

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

عزیزم شوهرت نباید سو استفاده کن از این شرایط

باید بجاش کنارت باشه و هواتو داشته باشه تا شما انقدر از پدر مادرتون ناراضی نباشی

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب داشتم گریه میکردم باآهنگ آوارخ مجیدخراطاو....یه لحظه حالم خیلی بدشددقیقابخاطراینکه مادرم زندگیمونابودکرده،پدرمم سال۹۲غرق شدوفوت،دوتاخواهردارم فقط خودم اخریم،یه ماهه نرفتم خونه مامانم سرآخرین بحث باشوهرم چون گفتن راه رونگیری نیای خودت زنگ زدم بیان دنبالم که نیومدن دیگه فهمیدم براشون مهم نیستم،خالمم گفت مامانت آرزوی مرگتوکرده و...الان حالم بده که اگه مامانم طوریش بشه ایندفعه واقعاخودکشی میکنم

2728