2737
2734
خدا کنه پیدا بشه ..خواهر شوهر منم بره خونه بخت..چهل سالشه...
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یعنی میشه خواهر شوهر منم ازدواج کنه یه نفسی بکشم؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2740
شدن میشه ولی اصولا مرد زن مرده یا زن طلاق داده براشون پیدا میشه . من خیلی کم دیدم که پسر بیاد خواستگاری. چون مردی که تا 50 ازدواج نکرده کلا با ازدواج میونه نداره وگرنه زودتر میگرفت

فامیل ما دختره 39 سالش بود. زن یه مرد زن مرده شد. به بچه هم داشت. الان انقدررررررررررررررررررررررررر خوشبخته خدا رو شکر
انشالله که همه ی جوونا عاقبت بخیر بشن

نونوشی جونم انشالله یه قسمت عالی نصیبت بشه گلم
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2706